در نشست مدیران عامل باشگاه پرسپولیس و بانک شهر مطرح شد:

افزایش درآمدهای پایدار با اجرای طرح کارت هواداری پرسپولیس

مدیرعامل پرسپولیس گفت: امروز این فرصت فراهم شده است تا با مشارکت بانک شهر و هواداران، از مشکلات این باشگاه محبوب پایتخت کاسته و مسیر رشد و توسعه آن هموار شود.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مراسم انعقاد تفاهم نامه میان بانک شهر و باشگاه پرسپولیس با قدردانی از مدیرعامل، کارکنان بانک شهر و هواداران پرسپولیس گفت: امروز این فرصت فراهم شده است تا با مشارکت بانک شهر و هواداران، از مشکلات این باشگاه محبوب پایتخت کاسته و مسیر رشد و توسعه آن هموار شود.
درویش خاطر نشان کرد: اجرای طرح های مشترک میان بانک شهر و باشگاه پرسپولیس می تواند زمینه نشاط بیشتر در جامعه و بین اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان را فراهم آورد.
وی افزود: هواداران پرسپولیس چه در بخش ورزشی و حمایت از تیم و باشگاه در میادین فوتبال و چه در بخش اقتصادی بزرگترین پشتیبان و حامی به حساب می‌آیند. به‌طور قطع ارایه راهکارهایی که عرضه خدمات به هواداران و ایجاد بهره‌مندی‌های مالی برای باشگاه را در پی داشته باشد، در دستور کار است.
دکتر سیدمحمد مهدی احمدی نیز با بیان اینکه این تفاهم نامه منافع مشترک دوسازمان را درنظرگرفته است، اظهار کرد: ایجاد و توسعه خدمات کارت هواداری زمینه ایجاد توسعه پایدار برای باشگاه ها را میسر می سازد.
وی افزود: با انعقاد این تفاهم نامه بانک به جای کمک مالی مستقیم، زمینه های ایجاد یک درآمد پایدار و مستمر را برای باشگاه پرسپولیس فراهم ساخته است تا هزینه های باشگاه به صورت کامل پوشش داده شود.
مدیرعامل بانک شهر با تاکید بر اینکه کارت هواداری با لوگوی پرسپولیس و بانک شهر خدماتی همچون خرید اقساطی و ویژه از دیجی شهر، کیف پول الکترونیکی و خدمات حمل و نقل با اتصال به سامانه شهرداری های را برای هواداران باشگاه پرسپولیس فراهم کرده است، افزود: هواداران می توانند خدماتی همچون استفاده از جایگاه VIP برای کسانی که بیشترین استفاده را از کارت هواداری داشته اند، دریافت پیراهن بازیکنان محبوب خود با امضاء بازیکن، توپ امضاء شده باشگاه محبوب خود را در قرعه کشی از سوی باشگاه دریافت کنند.
دکتر احمدی با اشاره به اینکه تمام سود حاصل از درآمدهای کارت هواداری در بانک به باشگاه پرسپولیس اختصاص داده می شود و بانک تکیه گاهی برای پیوند مشتریان با باشگاه محبوب خود و مرتفع ساختن مشکلات مالی باشگاه با این ارتباط است، تاکید کرد: مهمترین آورده برای بانک شبکه مشتریان هستند و خدمات نوین سهم باشگاه و هواداران خواهد بود.
مدیرعامل بانک شهر شفافیت و ایجاد درآمد پایدار برای باشگاه را از مهمترین اهداف انعقاد این تفاهم نامه عنوان کرد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه