از آقای درویش راضی هستیم و از هیات مدیره تشکر می‌کنم

یحیی گل‌محمدی: با تمام وجود بازی کردیم، دوئل‌ها را بردیم و گل زیبا زدیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به بازیکنانم تبریک می‌گویم. بازی پایاپایی را انجام دادیم. در نیمه دوم و در همه صحنه‌ها، بازیکنانم با همه وجود کار کردند و دوئل‌ها را بردیم. گل قشنگ و زیبایی هم زدیم و از نتیجه راضی هستم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس بعد از پیروزی بر ملوان در نشست خبری در خصوص این بازی اظهار داشت: بازی جذاب و زیبایی را در مجموع انجام دادیم. حیف بود که این بازی تماشاگر نداشت. دوست داشتیم مقابل تماشاگران این بازی خوب را انجام می‌دادیم تا همه لذت می‌بردند. امیدوارم در بازی‌های آینده تماشاگران بیایند چون فوتبال بدون تماشاگران لطفی ندارد. بازی در استادیوم خالی خوب نیست. در اروپا تماشاگران در ورزشگاه هستند اما ما اینجا اندر خم یک کوچه هستیم.

وی ادامه داد: به بازیکنانم تبریک می‌گویم. بازی پایاپایی را انجام دادند. ملوان هم تیم خوب و جوانی است که مهره‌های خوبی دارد. در نیمه دوم و در همه صحنه‌ها بازیکنانم با همه وجود کار کردند و دوئل‌ها را بردیم. گل قشنگ و زیبایی هم زدیم و از نتیجه راضی هستم. درباره اتفاقات آخر بازی جا دارد که از داور بازی تشکر کنم. نه اینکه به خاطر پیروزی در این بازی بگویم اما واقعا داور و کمک داور در این بازی خیلی خوب بودند. یکی از زیبایی‌های این بازی عملکرد داوران مسابقه بود.

سرمربی پرسپولیس درباره شایعاتی مبنی بر تغییر و تحول در کادر مدیریت این باشگاه گفت: باید درباره بازی حرف بزنیم. سرمربی نباید در خصوص این اخبار حرف بزند اما در این چند سالی که در پرسپولیس هستم باید بگویم که از عملکرد آقای درویش راضی هستم. او در شرایط سختی تیم را تحویل گرفت. از هیات مدیره باشگاه تشکر می‌کنم و امیدوارم با حضورشان به تیم کمک کنند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه