گل‌محمدی: با تمام قوا و انرژی برای شاد کردن دل هواداران بازی می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به دنبال شاد کردن دل هواداران خود هستیم. بازی حساسی مقابل سپاهان داریم و این تیم همیشه برای ما قابل احترام است.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر سپاهان از هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) اظهار داشت: خوشحالم که به شهر زیبای اصفهان آمدم. از هواداران خودمان در اصفهان ممنون هستم که امروز استقبال خوبی از ما انجام دادند. وی افزود: ما فردا بازی حساسی با سپاهان داریم و این تیم همیشه برای ما قابل احترام است. این بازی برای هر دو تیم، دیدار سختی خواهد بود و بازی راحت و آسانی برای هیچ کدام از تیم‌ها نخواهد بود.
گل‌محمدی تصریح کرد: بعد از بازی برابر تراکتور، سعی کردیم ریکاوری روحی و روانی خوبی داشته باشیم. آنالیز خوبی از سپاهان داشته‌ایم. سپاهان یک رقیب همیشگی برای پرسپولیس است و هر دو تیم به سه امتیاز بازی فردا نیاز دارند. با تمام قوا و انرژی بالا فردا بازی می‌کنیم و در تمام خطوط تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و می‌دانیم سپاهان تیم خطرناکی است.
سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: یکی دو جلسه خوب با بازیکنان داشتیم و در این شرایط به دنبال شاد کردن دل هواداران خود هستیم. بازیکنان نیز به نتیجه رسیدند تا در بازی فردا را با رعایت مسائل فنی به تیم کمک کنند. تمام بازیکنان توجیه هستند و آماده هدیه کردن شادی به مردم هستند.
گل‌محمدی درباره وضعیت امید عالیشاه گفت: امید به بازی فردا نمی‌رسد و در لیست این بازی نیست و از هفته آینده احتمالا در تمرینات گروهی حاضر خواهد بود.
سرمربی قرمزپوشان پایتخت در ادامه عنوان کرد: فوتبال بخش مهمی از زندگی ما است و می‌تواند برای بخش بزرگی از جامعه الهام بخش باشد. هواداران با برد شاد یا با باخت ناراحت می‌شوند. بازی‌های خوبی تاکنون داشته‌ایم و از لحاظ روحی و روانی برای ایجاد شادی در اردو سرخ‌ها آماده‌ایم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب