در حضور سرمربی تیم استقلال

پرسپولیس دربی امیدها را هم برد

تیم امید پرسپولیس، پس از پیروزی هفته گذشته جوانان پرسپولیس در دربی، امروز (سه‌شنبه) در خانه استقلال، دربی رده سنی امید را در حضور سرمربی بزرگسالان استقلال به سود خود رقم زد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امید ، امروز با هدایت محمود انصاری از ساعت 15 در ورزشگاه امام رضا (ع) و در چارچوب دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر امیدهای تهران، میهمان تیم استقلال بودند.
اهمیت این مسابقه، به ویژه برای تیم استقلال باعث شد تا ساپینتو، سرمربی تیم استقلال در لیگ برتر، شخصا برای تماشای این مسابقه در ورزشگاه حضور پیدا کند ولی شاهد شکست آبی‌پوشان باشد، در شرایطی که یک ماه دیگر باید مردان خود را در دربی شماره 99 برابر پرسپولیس به میدان بفرستد. به این ترتیب امیدهای استقلال، اولین شکست خود در فصل جاری را در مصاف با پرسپولیس کسب کردند.
تک گل این مسابقه در دقایق پایانی توسط علیرضا خدادادی برای سرخپوشان به ثمر رسید و تیم امید پرسپولیس که در ادامه روند صعودی خود تا قبل از این مسابقه در مکان چهارم جدول رقابت‌ها قرار داشت با این پیروزی، 22 امتیازی شد و جایگاه خود در جدول را باز هم بهبود بخشید و در جایگاه سوم قرار گرفت.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه