باعث افتخار است که با این بچه‌ها کار می‌کنم

یحیی گل‌محمدی: ذهن بچه‌ها آماده بازی نبود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی با تراکتورسازی در کنفرانس خبری گفت: توضیح زیادی برای این بازی ندارم. ذهن بچه‌ها آماده بازی نبود و شاید اگر چند پنالتی هم می‌زدیم یکی هم گل نمی‌شد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس یحیی گل‌محمدی اظهار داشت: شرایط قبل از بازی نرمال نبود و آمادگی ذهنی خوبی برای این مسابقه نداشتیم که درباره‌اش نمی‌توان اینجا صحبت کرد. ذهن بچه‌‌ها آماده این بازی نبود و هر کاری کردیم تا به شرایط مسلط شویم، نشد. تاکنون ندیده بودم یک تیم تا این اندازه بی‌تمرکز باشد اما از طرفی خوشحال هستم  که در تیمی حضور دارم که بازیکنانش شرف و معرفت خودشان را نشان داده‌اند. باعث افتخار من است که با این نفرات کار می‌کنم.

وی افزود: توضیح زیادی در مورد بازی ندارم و فقط به تیم تراکتور تبریک می‌گویم. بردن حق آنها بود و حتی می‌توانستند گل‌های بیشتری نیز بزنند. در مورد این بازی صحبتی نمی‌توانم بکنم. از شما هم می‌خواهم در مورد مسائل فنی سؤال نپرسید.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه با توجه به از دست رفتن پنالتی تیمش آیا مهدی ترابی پنالتی‌زن اول سرخ‌پوشان است یا لوکادیا، گفت: مهم‌ترین موضوع در پنالتی زدن بستگی به شرایط روحی و روانی بازیکن دارد. در بازی قبلی لوکادیا پنالتی زد و امروز ترابی، هر دو نیز خیلی خوب پنالتی می‌زنند اما  به حدی بازیکنانم ذهن مشوشی داشتند که شاید چند تا هم می‌زدیم گل نمی‌شد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه