باعث افتخار است که با این بچه‌ها کار می‌کنم

یحیی گل‌محمدی: ذهن بچه‌ها آماده بازی نبود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی با تراکتورسازی در کنفرانس خبری گفت: توضیح زیادی برای این بازی ندارم. ذهن بچه‌ها آماده بازی نبود و شاید اگر چند پنالتی هم می‌زدیم یکی هم گل نمی‌شد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس یحیی گل‌محمدی اظهار داشت: شرایط قبل از بازی نرمال نبود و آمادگی ذهنی خوبی برای این مسابقه نداشتیم که درباره‌اش نمی‌توان اینجا صحبت کرد. ذهن بچه‌‌ها آماده این بازی نبود و هر کاری کردیم تا به شرایط مسلط شویم، نشد. تاکنون ندیده بودم یک تیم تا این اندازه بی‌تمرکز باشد اما از طرفی خوشحال هستم  که در تیمی حضور دارم که بازیکنانش شرف و معرفت خودشان را نشان داده‌اند. باعث افتخار من است که با این نفرات کار می‌کنم.

وی افزود: توضیح زیادی در مورد بازی ندارم و فقط به تیم تراکتور تبریک می‌گویم. بردن حق آنها بود و حتی می‌توانستند گل‌های بیشتری نیز بزنند. در مورد این بازی صحبتی نمی‌توانم بکنم. از شما هم می‌خواهم در مورد مسائل فنی سؤال نپرسید.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه با توجه به از دست رفتن پنالتی تیمش آیا مهدی ترابی پنالتی‌زن اول سرخ‌پوشان است یا لوکادیا، گفت: مهم‌ترین موضوع در پنالتی زدن بستگی به شرایط روحی و روانی بازیکن دارد. در بازی قبلی لوکادیا پنالتی زد و امروز ترابی، هر دو نیز خیلی خوب پنالتی می‌زنند اما  به حدی بازیکنانم ذهن مشوشی داشتند که شاید چند تا هم می‌زدیم گل نمی‌شد.

دیدگاه‌ها (4)

 1. دم شما گرم با معرفت باخت فدای سر همه شما

 2. حمید رضا فلاح

  آقای گلمحمدی ، به شما التماس می کنیم ، با تک مهاجم بازی نکن . پدر تیم را درآوردی . چرا پرسپولیس ترسو بازی می کند . اینهمه هافبک میریزی توی زمین ، بعد مثل آب خوردن میبازی . کدام موقعیت در بازی با تراکتور را داشتی ؟

 3. با سلام
  جناب آقاي گل محمدي لطفا با اين جملات و اتفاقات بهانه براي عدم موفقيت فراهم نکنيد. علي رغم فراهم بودن همه امکانات و مهره هاي مناسب در تيم متاسفانه تيمي که در دست داريد کم رمق و بي انگيزه بازي ميکند. دليل اصلي هم عدم مديريت مناسب بازيکنان و تيم است. شما حتي در موضوع ساده پنالتي زدن هم تيم را رها گذاشته ايد و بازيکن براي زدن پنالتي دودستي خودش را به توپ مي چسباند. در صورتي از قبل بايد پنالتي زن معلوم باشد و هيچ بازيکني نبايد سر خود براي اين موضوع تصميم بگيرد. متاسفانه بار گلزني را تماما به دوش لوکاديا انداخته ايد بدون اينکه بخوبي تغذيه شود. بازيکنان در پست اصلي خودشان به خوبي بکار گرفته نمي شوند مثل صادقي و حتي ترابي(به ترابي تيم ملي توجه کنيد.) به اين موارد تعويض اشتباه اميري نااماده براي بازي در دفاع، تعويض اشتباه عمري براي بازي در پست غير تخصصي، عدم استفاده از بازيکناني مثل سيامک نعمتي و احمدي و کشتن انگيزه رقابت در انها، استفاده از بازيکني مثل عبدي که ديگر قابليت ذهني و بدني براي قرار گيري در خط حمله را از دست داده و نيز تاکتيک تک مهاجمي در بازي خانگي و نيز عدم استفاده از کمال بجاي اسد خاني و کم کاري و عدم جنگندگي هافبکها را هم اضافه کنيد. در کنار اين موارد عدم انتقال حس جنگندگي و انگيزشي از کنار زمين توسط خود شما را هم بايد به اين موارد اضافه کرد.

  • احسان

   دوست عزیز اگر از داخل تیم خبر ندارید لطفا با یک باخت قضاوت نکنید مردمو ورزشگاه راه نمیدن جاشون پرچم میچسبونن حتما فشارهایی هم روی رفتار بازیکن ها بوده که عصبی و ناراحتن درسته مهره های خوبی داریم ولی این روزها هیچ کس دل و دماغ جنگیدن نداره

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب