پیروزی پرسپولیس برابر گل گهر با 10 غایب

تیم فوتبال پرسپولیس در یک بازی تدارکاتی در غیاب 10 بازیکن ملی‌پوش و مصدوم خود، برابر تیم گل گهر سیرجان با گل پدیده جوان خود به پیروزی یک بر صفر دست پیدا کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی امروز (یکشنبه) در دومین بازی تدارکاتی طی روزهای تعطیل لیگ، شاگردان خود را به مصاف گل گهر سیرجان فرستاد. این دیدار دوستانه پشت درهای بسته و در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی برگزار شد.

سرخپوشان ایران در حالی به مصاف حریف خود رفتند که علاوه بر پنج ملی‌پوش حاضر در اردوی تیم ملی کشورمان، هنانوف ملی‌پوش تاجیکستانی را نیز در اختیار نداشتند.

شیخ دیاباته، سعید صادقی، امید عالیشاه و سروش رفیعی هم نفراتی بودند که به دلیل آسیب‌دیدگی در این مسابقه حضور نداشتند. این شرایط باعث شد یحیی گل‌محمدی چند بازیکن تیم امید را برای این مسابقه فرا بخواند. با تمام این اوصاف، انگیزه و توانایی بالای بازیکنان باعث شد تا یک بازی مهیج برابر تیم خوب گل گهر رقم بخورد.

پس از شروع بازی، بازیکنان و کادر فنی دو تیم خوش و بش گرمی با یکدیگر داشتند. داوری دو تیم لیگ برتری را هم، محمد حسین ترابیان از داوران لیگ برتر بر عهده داشت.

نیمه یکم این مسابقه با رقابتی پایاپای همراه بود که با شوت عالی سیامک نعمتی می‌رفت تا با برتری پرسپولیس رقم بخورد ولی فروزان دروازه‌بان حریف، آن را مهار کرد.

گل گهر هم در این نیمه، متقابلا موقعیت‌های خوبی ایجاد کرد که برای آنها ثمری نداشت.

و اما در نیمه دوم، بازی به اواسط خود نزدیک می‌شد که سرخپوشان روی پاس خوب لوکادیا در دقیقه 75 به گل رسیدند. این گل را محمد عمری از پدیده‌های جوان تیم در این فصل رقابت‌ها به ثمر رساند.

پرسپولیس در اواخر بازی هم روی ضربه ایستگاهی دانیال اسماعیلی‌فر و ضربه سر گولسیانی به گل رسید ولی این گل از سوی تیم داوری آفساید و مردود اعلام شد، تا بازی در نهایت با همان نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یابد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه