اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در اعتراض به اظهارات نادرست رئیس فدراسیون فوتبال

باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای نسبت به اظهار نظر عجیب و حیرت‌آور رئیس فدراسیون فوتبال ایران در باره عدم حضور پرسپولیس در دوره آتی لیگ قهرمانان آسیا اعتراض کرد و خواستار روشنگری و شفاف سازی آن فدراسیون در این ارتباط گردید.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس در این اطلاعیه آمده است؛ رئیس فدراسیون فوتبال ایران در اولین اظهارنظر خود پس از تصدی مسوولیت، درباره نحوه تخصیص سهمیه‌ها اظهارنظر عجیب و حیرت آوری داشتند. نمی دانیم مجموعه اظهارات ایشان درباره سایر مسائل، چون صحبت درباره سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بوده است یا نه ولی در این مورد اشتباهی رخ داده است که امیدواریم فدراسیون فوتبال برای برقراری آرامش هرچه سریعتر نسبت به تصحیح آن اقدام شود.
آقای تاج در کنفرانس خبری خود آن‌گونه که منتشر شد، مطرح کردند که پرسپولیس اگر هم قهرمان شود در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارد. این اظهارنظر را اشتباه در گفتار تلقی کرده‌ایم و نه افشای اقدامات احتمالی علیه پرسپولیس و هواداران آن.
اشتباه بودن مطلب عنوان شده را نیز از این جهت مطرح می‌کنیم که چندی پیش در جریان جلسات با آقای کامرانی‌فر، دبیر کل فدراسیون فوتبال و همچنین رئیس کمیته حرفه‌ای سازی اعلام شد با توجه به این که به دلیل تغییر تقویم از سوی کنفدراسیون، امسال لیگ قهرمانان آسیا برگزار نمی شود، قهرمانان لیگ برتر و جام حذفی سال قبل همراه با قهرمانان فصل جاری در دوره آتی لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا می‌کنند و اظهارات فعلی رئیس جدید فدراسیون با این مساله در تناقض است.
از سوی دیگر حتی اگر فرض را بر این بگذاریم که سهمیه‌های ایران صرفا از دوره قبلی رقابت‌ها گلچین شوند و قهرمانان فصل جاری برای دوره بعدتر لیگ قهرمانان معرفی شوند، پرسپولیس در فصل گذشته این سهمیه را دریافت کرده و با هر فرمول و روشی حساب کنیم، پرسپولیس سال آینده شانس حضور در آسیا را خواهد داشت. حال جای سوال دارد که چرا رئیس فدراسیون فوتبال چنین اظهارنظری داشته است.
از فدراسیون فوتبال انتظار داریم شفاف‌سازی لازم را هرچه سریعتر در این ارتباط انجام دهد و به منظور عدم ایجاد تنش در فضای جامعه و فوتبال، دقت نظر لازم در ارتباط با اظهارنظرها صورت بگیرد.

دیدگاه‌ها (12)

 1. دوباره فدراسیون تا دید ما برگشتیم صدر شروع کرد به حاشیه درست کردن و تیم را به حاشیه بردن
  البته این ناکفته نماند تاج داره میگه ما نمیریم حتما برنامه ای دارند که ما قهرمان نشویم

 2. پرسپولیس

  دورود بر شرفت تون ❤ از حق پرسپولیس و هواداران مظلومش یک سانت کوتاه نیاید 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 اگه تاج کاری کنه که پرسپولیس از آسیا کنار گذاشته بشه فدراسیون رو رو سرش خراب میکنیم

 3. علیرضااسلامی

  درفدراسیونی که همه چیزبهم ریخته اینگونه اظهارنظرهاطبیعیه

 4. علیرضااسلامی

  درفدراسیونی که همه چیزبهم ریخته اینگونه اظهارنظرهاطبیعیه بایدرونداصلاح بشه

 5. واقعا جای تاسف هست

  پرسپولیس بهترین تیم ایران و آسیا هست بعد به مدت 2 فصل تو آسیا نباشه

 6. محمد مهدی

  به امید حضور پرسپولیس تو آسیا❤❤❤❤♥♥♥

 7. قرمز پوشم

  دشمنیو نیومده علنی کرده مردک کلاهبردار

 8. ما باید بر علیه فدراسیون کجا شکایت کنیم؟ دادمونو باید به کی بگیم؟
  هرچه بگندد نمکش میزنند ! وای‌ به روزی که بگندد نمک

 9. به نظر من مهدی تاج استقلالی هست

 10. دشمنی علنی شروع شد دوباره

 11. دشمنی علنی دوباره باز شروع شد

 12. پرسپولیس با قهرمان شدن دوباره حاله خیلی ها گرفته میشه
  خدا با ماست ،

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب