امیری و کودک هوادار، میهمان تمرین و ریکاوری سرخپوشان

تیم فوتبال پرسپولیس بعد از بازی روز گذشته، تمرین و ریکاوری خود را امروز (سه‌شنبه) از ساعت 18 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت بعد از برد شیرین روز گذشته، تمرین امروز را در دو گروه برگزار کردند.
بازیکنان اصلی در بازی دیروز، زیر نظر مربی بدنساز تیم ریکاوری کردند و سایر بازیکنان نیز زیر نظر کادر فنی به مدت 90 دقیقه به تمرین پرداختند.
پاسکاری‌های کوتاه و ترکیبی، شوتزنی، حفظ توپ و مینی فوتبال، بخش‌های مختلف تمرین امروز بود.
فرشاد فرجی بعد از طی دوره مصدومیت امروز با سایر بازیکنان تمرین کرد اما شیخ دیاباته زیر نظر مربی بدنساز تیم، تمرینات ویژه خود را انجام می‌دهد تا به مرز آمادگی برسد و در تمرینات گروهی شرکت کند.
وحید امیری هم برای مشخص شدن شرایط خود، در محل تمرین حضور یافت و با کادر پزشکی و کادر فنی به صحبت پرداخت و با دیگر اعضای تیم دیدار و گفتگو کرد.
یک هوادار کوچک پرسپولیسی که از بیماری رنج می‌برد، امروز در محل تمرین قرمزپوشان حضور یافت و با اعضای تیم دیدار کرد و عکسی به یادگار گرفت.
تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار برابر نفت مسجد سلیمان از هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران خود را آماده می‌کند.

دیدگاه‌ها (2)

  1. علی یادگار کوهسار عشق پرسپولیس

    سلام خسته نباشید خدمت مربی های عزیز تیم عالی هست وبچه های تیم فوتبال پرسپولیس می درخشد ماشاالله من فصل قبل خیلی هرس خوردم چون چند بار چیزی نمانده بود که قلبم ایست کنه من ۵۰ سال ام هست از بچگی عاشق پرسپولیس بودم و هستم به امید قهرمانی لیگ برتر ایران و آسیا انشاالله موفق باشید آقای گل محمدی بازیکنان پرسپولیس عزیزم

  2. جهانگیرشیروانی

    سلام من عاشق پرسپولیسم بازی عالی بود به امید قهرمانی در هفته بیستم لوکادیا عالیه موفق باشید

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب