هیات مدیره پرسپولیس تشکیل جلسه داد

توسعه مجموعه درفشی‌فر در دستور کار

هیات مدیره پرسپولیس، امروز (دوشنبه) تشکیل جلسه داد. توسعه مجموعه شهید درفشی‌فر به مجتمع ورزشی، تجاری، اداری و اقامتی نیز از جمله موارد در دستور کار بود.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، هیات مدیره باشگاه، امروز با حضور همه اعضاء تشکیل جلسه داد. در این نشست، ضمن ارائه گزارش مدیرعامل درباره فعالیت‌های مختلف، درباره بعضی موضوعات تبادل نظر صورت گرفت. شرایط تیم فوتبال، اقدام‌های صورت گرفته برای آن از جمله نقل و انتقالات نیز از دیگر موضوعات مورد بحث بود.

در جلسه امروز، درباره برنامه‌های اقتصادی باشگاه، پیشرفت کارها در این بخش و ایده‌های در دست بررسی هم صحبت شد. همچنین پروژه توسعه و ارتقای مجموعه ورزشی شهید درفشی‌فر و تبدیل آن به مجتمع ورزشی، اداری، تجاری و اقامتی در دستور کار نشست بود و مصوب شد استارت دوباره این پروژه زده شود.

طرح توسعه‌ای مجموعه شهید درفشی‌فر، اول بار در زمان ریاست پیشکسوت نامدار و فرهیخته فوتبال ایران و پرسپولیس، زنده یاد جعفر کاشانی در هیات مدیره مطرح شده بود. پس از آن یک بار دیگر این طرح مورد توجه قرار گرفت و تا انجام بعضی مراحل اداری پیش رفت که با تغییرات، بار دیگر مسکوت ماند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه