این کلین‌شیت‌ها حس خوبی دارد و قهرمانی را تضمین می‌کند

یحیی گل‌محمدی: حیف بود با این حضور گرم هواداران، نمی‌بردیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این که در 4 بازی گل نخورید، حس خوبی دارد. گل نخوردن، تضمین قهرمانی است. البته بیشتر کار خواهیم کرد. بیرانوند هم نشان داد شماره یک ایران است. حیف بود امروز در حضور این تماشاگران و بانوان هوادار نمی‌بردیم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی سرخپوشان ایران برابر صنعت نفت آبادان که شرایط جدول را هم دگرگون کرد، اظهار داشت: باید این برد را به هواداران خاص تیم، بانوان پرسپولیسی تقدیم کنم. حضور آنها خیلی پرشور، گرم و بانشاط بود و از تک تک آنها تشکر می‌کنم. همچنین از آقایان هوادار تیم که امروز ما را تشویق کردند، تشکر می‌کنم. جو خیلی خوبی بود و از تک تک آنها سپاسگزاریم. این حضور گرم انگیزه فوق‌العاده‌ای به ما داد.

*یک اشتباه ما یک موقعیت به حریف داد

وی افزود: در حضور این هواداران حیف بود که بازی را نمی‌بردیم. نیمه اول برای ما خیلی خوب بود. کنترل بازی دست ما بود و توانستیم با پاس‌های کوتاه موقعیت‌های خوبی بسازیم. حریف را کامل کنترل کردیم. به جز یک اشتباه که در نیمه اول انجام دادیم و سبب شد حریف به موقعیت برسد، فرصت دیگری به نفت آبادان ندادیم. در نیمه دوم هم حریف خوب بود و نباید از کیفیت خوب فنی صنعت نفت غافل شویم. اطمینان دارم آن‌ها برای همه تیم‌ها دردسر ایجاد خواهند کرد.

*پرسپولیس دنبال حفظ گل در زمین خودش نمی‌رود

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: نفت آبادان در نیمه دوم خیلی خوب به بازی مسلط شد و توانست موقعیت بسازد. برای وقتی که از حریف پیش می‌افتیم باید مقداری بیشتر کار کنیم. هرچند باید از گل خود محافظت کنیم اما بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم باید برای زدن گل دوم به زمین برویم. پرسپولیس هیچ وقت نباید در زمین خودش دنبال حفظ گل باشد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم. بازی دشوار و سختی بود. بازیکنان تلاش خود را کردند و با انگیزه خیلی بالایی وارد زمین شدند. از آنها تشکر می‌کنم زیرا کسب این سه امتیازها از لحاظ روحی و روانی خیلی به تیم کمک می‌کند و در هر بازی که انجام ‌می‌دهیم، باید درس‌های خوبی بگیریم. برای اینکه بهتر و روان‌تر بازی کنیم، باید به این مسائل توجه کنیم.

گل‌محمدی در مورد اینکه پرسپولیس تیم برتر میدان نبود و آیا این به خاطر قدرت صنعت نفت بود یا مشکلات سرخپوشان، گفت: پاسخ این سوال در صحبت‌هایم بود.

*بیرانوند باید شماره یک ایران در قطر باشد

 

وی در خصوص اینکه به نظر می‌رسد نقطه قوت پرسپولیس در خط دفاع باشد و این تیم در 4 بازی 4 کلین شیت داشته، عنوان کرد: درست است. البته امروز دو سه موقعیت به حریف دادیم اما عملکرد بیرانوند در این صحنه‌ها خیلی خوب بود. نشان داد کیفیت بالایی دارد و بدون شک در جام جهانی باید نفر اول تیم ملی ما باشد.

*حس خوبی دارم، گل نخوردن تضمین قهرمانی است

خط دفاعی و دفاع تیمی که بچه‌ها انجام می‌دهند به نوبه خودش می‌تواند در گل نخوردن ما تاثیر گذار باشد. وقتی در 4 بازی گل نمی خورید واقعا حس خیلی خوبی است. این روند می تواند به ما خیلی کمک کند. گل نخوردن می‌تواند تضمین قهرمانی باشد.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: وقتی توپ نداریم وظایف دفاعی بازیکنان مشخص است. بازهم می‌گویم می‌توانیم بهتر دفاع کنیم. باید توپ گیری‌های بهتری از حریف داشته باشیم. به نظرم جا داریم و در این بخش باید بیشتر کار کنیم. خصوصا در انتقال‌ها که وقتی توپ گرفتیم بتوانیم انتقال به حمله خوبی داشته باشیم.

*این مدل اتفاقات در شان فوتبال ایران نیست

گل محمدی درمورد انتخابات فدراسیون فوتبال و سوال درباره انتخاب مهدی تاج، پاسخ داد: قبل از بازی هم درباره این موضوع صحبت کردم. ابتدا انتخابات لغو و سپس قرار شد برگزار شود. تیم ملی و در کل فوتبال ایران در آسیا شناخته شده هستند و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، این شکل برگزاری انتخابات و حواشی ایجاد شده در شان فوتبال ما نیست. باید برنامه ریزی بهتری داشته باشیم و وظایف مشخص شود. به هر صورت خوشحال هستیم که فوتبال کشورمان سر و سامان پیدا می‌کند. برای مهدی تاج و همکارانش نیز آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بتوانند مثمر ثمر باشند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه