یحیی گل‌محمدی: بعضی شاید بازی را ندیده نقد می‌کنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعضی شاید بازی را ندیدند. امروز گل زدیم و موقعیت گل ندیدیم. لیگ سختی داریم و نمی‌شود همه بازی‌ها را برد، هر چند ما همیشه برای سه امتیاز بازی می‌کنیم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، یحیی گل محمدی برای اولین بار در فصل جدید توانست سرخپوشان ایران را از کنار زمین هدایت کند. او بعد از اولین پیروزی که در اراک و برابر تیم آلومینیوم رقم خورد، اظهار داشت: دیدار مقابل آلومینیوم برای ما حساس و حیاتی بود و کسب این 3 امتیاز هدف اصلی ما بود.
قبل از هرچیز، این پیروزی را به موسی سلامت جانباز عزیز کشورمان تقدیم می‌کنم. گرفتن این 3 امتیاز برای ما بسیار مهم بود. ما در 2 بازی قبل امتیاز از دست دادیم و این بازی برای ما حساس و حیاتی بود. خدا را شکر که بردیم چون بازی سختی بود.

*می‌توانستیم به گل‌های بیشتری برسیم
گل‌محمدی اضافه کرد: آلومینیوم هم موقعیت داشت اما ما هم می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. در نیمه دوم حریف فشار بیشتری آورد اما ما خوب دفاع کردیم و به حریف موقعیت ندادیم. از بازیکنانم تشکر میکنم که 90 دقیقه، بازی خوبی را انجام دادند. تیم حریف هم تیم با کیفیتی است اما خدا را شکر 3 امتیاز خوبی گرفتیم و این برد را به هواداران‌مان تقدیم می‌کنیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی هم امتیازات خوبی بگیریم.

*گل زدیم و موقعیتی به حریف ندادیم

سرمربی سرخپوشان درباره بعضی دیدگاه‌ها مبنی بر این‌که پرسپولیس با کیفیت زیادی فوتبال ارائه نکرد، خاطر نشان ساخت: درباره بازی حرف زدم. ارزیابی خودم را هم گفتم. ما امروز موقعیت‌های خوبی داشتیم. موقعیت‌های صد در صد گل به حریف ندادیم و خوب دفاع کردیم. ما امروز خوب بودیم. گل زدیم و به حریف موقعیت ندادیم.

*لیگ پرفشاری داریم ولی برای قهرمانی بسته شده‌ایم
وی در خصوص اینکه توقع هواداران با وجود برد در بازی امروز بالاست و انتظار برد با گل‌های بیشتری دارند تصریح کرد: لیگ ما لیگ سختی است و این که توقع داشته باشیم چون پرسپولیس هستیم همه بازی‌ها را ببریم توقع درستی نیست. ما برای همه بازی‌ها برای 3 امتیاز تلاش می‌کنیم. همیشه برای برد تلاش می‌کنیم اما لیگ ایران لیگ سختی است. ما مقابل تیم باکیفیتی در زمین خودش بازی کردیم. بازیکنان با تجربه‌ای دارند. هیچ تیمی اینجا راحت برنده نمی‌شود. لیگ ما لیگ پرفشاری است. البته ما برای قهرمانی بسته شدیم و این هدف ما است. در این شکی نیست که مدعی قهرمانی هستیم اما اینکه در هر بازی بخواهیم 3،4 گل بزنیم انتظار درستی نیست. ما امروز حداقل موقعیت‌ها را به حریف دادیم. از نظر ساختار دفاعی و دروازه خیلی بهتر از قبل شدیم. آنها وظایف خود را درست انجام می‌دهند.

* لوکادیا از نظر بدنی کار دارد
یحیی گل‌محمدی در خصوص عملکرد لوکادیا در بازی امروز ادامه داد: لوکادیا نیاز به بازی‌های بیشتری دارد. او از موقعیت‌ها خوب استفاده می‌کند. باید بیشتر تمرین کند و بیشتر باید آماده شود. بازی اول او بازی سختی بود اما فکر می‌کنم با تمرینات مداوم می‌تواند کیفیت خود را نشان دهد. از نظر بدنی کار دارد و باید بیشتر کار کند.

*سرمربی پرسپولیس در مواجهه با این سوال که خط حمله پرسپولیس حرف زیادی برای گفتن نداشت گفت: شما نیمه اول را دیدید؟ شاید خوب بازی را ندیدید!

* اگر قرار به حضور تماشاگر بود که ما استادیوم را پُر می‌کردیم
گل محمدی درباره حواشی بازی و حضور برخی از تماشاگران ادامه داد: ما از حضور تماشاگران در استادیوم استقبال می‌کنیم چون از حضور آنها لذت می‌بریم. حق هواداران است که در ورزشگاه باشند. امروز هم می‌شد تماشاگران بیشتری در استادیوم باشند اما به کار بردن برخی از الفاظ و توهین‌ها خوب نبود. به کادر فنی و بازیکنان ما فحاشی شد و این درست نبود. برای برگزاری بازی‌ها اگر قرار باشد بدون تماشاگر باشد باید راهکار مناسبی به کار گرفته شود تا کسی نیاید. این تعداد تماشاگر ما را غافلگیر کردند. اگر قرار بود تماشاگر بیاید ما امروز استادیوم را پُر می‌کردیم.
وی در مورد عملکرد سعید صادقی در پرسپولیس و اینکه شاید اصراری به حضور او در ترکیب اصلی پرسپولیس نباشد تصریح کرد: سعید امروز یکی از بازیکنان خوب ما بود و نمی‌خواهم از کسی دفاع کنم. شروع کار او در پرسپولیس است و انتظارات اینجا بالا است. او می‌تواند خیلی بهتر از این باشد اما امروز یکی از خوب‌های ما بود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه