برگزاری تمرین شاد سرخپوشان با چالش جدید

تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین امروز (چهارشنبه) را از ساعت 19 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت امروز برنامه شاد، همراه با کری خوانی و چالش جدیدی را در دستور کار خود داشتند.

تمرین امروز با گرم کردن بدن‌ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز شد.

دروازه‌بان‌ها هم زیر نظر مربی خود تمرینات اختصاصی و ویژه‌ای را انجام دادند.

در بخش بعدی، بازیکنان باید در یک چالش جالب و در گروه‌های دو نفره، توپ را با ضربه‌های سر و پاس به یکدیگر تا وسط زمین حمل می‌کردند و در ادامه هم می‌بایست توپ را وارد دروازه‌های کوچک می‌کردند.

این آیتم با کری‌خوانی جالب توجهی بین بازیکنان همراه بود و فضای شادی را بوجود آورده بود.

در قست بعدی هم مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار قرار گرفت و نکات لازم برای بازی برابر آلومینیوم از سوی کادر فنی به بازیکنان منتقل شد.

کلیه بازیکنان بدون مشکل در اختیار کادر فنی بودند و تنها غایب تمرینات وحید امیری است که برنامه‌های اختصاصی خود را زیر نظر کادر پزشکی تیم انجام می‌دهد.

تمرین، یک ساعت به طول انجامید و پس از آن، بازیکنان بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا (پنج‌شنبه) آخرین تمرین خود قبل از سفر به اراک و بازی برابر آلومینیوم را برگزار می‌کنند و پس از آن، با یک پرواز چارتر راهی اراک خواهد شد.

دیدگاه‌ها (2)

  1. امیدوارم با تمام توان برید و دست پر از اراک برگردید به امید قهرمانی

  2. علی پویان

    به امید سلامتی و موفقیت تمامی اعضای تیم و مجموعه باشگاه و تشکر ویژه از درویش عزیز به خاطر هماهنگی لازم با یحیی و جذب بازیکنان مورد نظر ایشان و کادر فنی انشااله تمام بازیکنان با تمرینات فنی خوب مثمر ثمر شده و با کسب موفقیت ها مستمر دل هواداران فهیم،فرهنگ دوست پرسپولیس همیشه قهرمان که در سرما و گرما تین خود را تنها نگذاشته اند و پیشکسوتان عزیز و ارزشمند را شاد نمایند.انشااله فردا با پیروزی بر آلومنیوم اراک اولین حلاوت پیروزی کام همه را شیرین نماید و جرقه ای بر پیروزیهای بعدی باشد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب