کریم باقری: برای گرفتن سه امتیاز در بازی بعد، تمام تلاش‌مان را می‌کنیم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فولاد تیم خوبی دارد و فکرش را می‌کردیم بازی سختی باشد. باید از فرصت‌ها برای رسیدن به گل استفاده کنیم. از حالا به فکر بازی بعد خواهیم بود تا هر سه امتیاز را بگیریم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، کریم باقری پس از دومین تساوی بدون گل سرخپوشان در این فصل اظهار داشت: پیش بینی بازی سختی را برابر فولاد داشتیم، به این خاطر که فولاد، هم تیم خوبی است و هم مربیان و بازیکنان خوبی در اختیار دارد.

وی افزود: در اینگونه بازی‌ها باید از تک موقعیت‌هایی که به دست می‌آوریم به گل برسیم و ما برای به ثمر رساندن گل، موقعیت داشتیم تا سه امتیاز را بگیریم ولی متأسفانه نتوانستیم این کار را انجام بدهیم. از این جا به بعد، تمام تمرکز خود را برای بازی بعدی می‌گذاریم هر مسابقه برای ما مهم و سخت است زیرا همه تیم‌ها قوی شده‌اند و بازیکنان خوبی در اختیار گرفته‌اند. البته این موضوع برای ما بهانه نیست و تلاش می‌کنیم در بازی بعدی سه امتیاز را بگیریم.

مربی پرسپولیس در خصوص اینکه آیا باشگاه برای جذب شیخ دیاباته برنامه‌ای دارد و گمانه‌زنی‌هایی درباره جدایی تمیروف مطرح شده است، توضیح داد: اگر تمیروف مازاد بود او را جزو فهرست تیم قرار نمی‌دادیم. تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده و تمیروف جزو بازیکنان پرسپولیس است. اگر قرار به جدایی باشد باشگاه در این‌باره تصمیم می‌گیرد. اگر قرار است بازیکنی هم جایگزین شود و در این چند روز چنین بازیکنی پیدا کنند حتماً اعلام می‌شود. در مورد دیاباته هم روز گذشته گفتم این موضوع را از رسانه‌ها شنیدم و صددرصد معلوم نیست او بتواند به پرسپولیس بیاید یا خیر.

باقری درباره دومین تساوی در شروع فصل و شرایط تیم، توضیح داد: آینده را نمی‌توانم پیش‌بینی کنم اما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا بازی به بازی نتایج بهتری به دست آوریم. خوشحالم پس از چند وقت هواداران ما به ورزشگاه آمده و کنار تیم بودند. هواداران همیشه از تیم پرسپولیس برد و نتایج خوب می‌خواهند. ما هم تمام تلاش‌مان را می‌کنیم چنین اتفاقی برای طرفداران بیفتد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس، در ارتباط با باز نشدن نماد سرخابی‌ها در بورس و اینکه آیا باید قراردادها مانند همه جای دنیا شفاف اعلام شود، عنوان کرد: در این خصوص اگر مدیر رسانه تیم ما توضیح بدهد بهتر است اما همه جای دنیا می‌بینید تیم‌ها هزینه می‌کنند. حالا یک تیم مقداری بالاتر و تیم دیگر مقداری کمتر، این اتفاقات در همه جای دنیا می‌افتد اینکه ما هم بخواهیم مبلغی مشابه استقلال هزینه کنیم، دلیل نمی‌شود. باشگاه تمام تلاش خود را برای جذب بازیکنان خوب به کار گرفت. الان نیز با اضافه شدن یک بازیکن خارجی دنبال این هستند دومین مهاجم را هم به پرسپولیس اضافه کنند تا تیم تکمیل‌تر شود.

مربی پرسپولیس در خصوص اینکه آیا با شفاف اعلام شدن مبلغ قراردادها، موافق است یا نه؟ گفت: شفافیت برای زمانی است که همه کارها را اعلام کنند و در این صورت ایرادی ندارد قرارداد ما را هم اعلام کنند اما باید در کل فوتبال ما چنین اتفاقی بیفتد. فقط بازیکنان، مربیان و افراد دیگر نباید قراردادشان شفاف شود بلکه باید در مورد مسائل مالی کل فوتبال مثل فدراسیون و مدیران نیز شفاف‌سازی صورت گیرد. نباید فقط بگویند بازیکن، فلان مقدار گرفته است تا همه به او هجوم بیاورند یا بیایند بگویند مربی چرا این مبلغ را گرفته است. اگر قرار است شفافیت باشد باید همه مسائل را اعلام کنند.

باقری در خصوص اینکه امسال در تمرینات پیش‌فصل و بازی‌های ابتدایی لیگ برتر نقش پررنگ‌تری در کادر فنی پرسپولیس داشته است، توضیح داد: من همیشه در کنار تیم هستم. امسال خب می‌دانید تعدادی از اعضای کادر فنی قبلی ما جدا شدند و نفرات جدیدی آمدند. از بین مربیان ایرانی من و سیدجلال حسینی هستیم اما سایر دستیاران خارجی هم هستند. تا زمانی که خارجی‌ها راه بیفتند من کنار خط بیشتر می‌آیم و صحبت می‌کنم. البته تمام دوستان تلاش می‌کنند تا اتفاقات خوبی برای پرسپولیس بیفتد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه