Lokada

یورگن لوکادیا به پرسپولیس پیوست

یورگن لوکادیا، مهاجم هلندی که سابقه حضور در لیگ برتر انگلیس، بوندسلیگا و لیگ هلند و همچنین گلزنی به تیم‌هایی چون بایرن‌مونیخ، دورتموند و آرسنال را دارد به پرسپولیس ملحق ‌شد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، در راستای تقویت تیم و پس از مذاکرات رضا درویش با یورگن لوکادیا و نماینده‌اش، وی‌ با امضای قرار‌دادی یک‌ساله به پرسپولیس پیوست.

لوکادیا سابقه حضور در تیم‌های مطرحی همچون پی‌اس‌وی آیندهوون، بوخوم، برایتون و هافنهایم را دارد.

وی همچنین قهرمانی و‌ نایب قهرمانی در سوپر لیگ هلند را در کارنامه خود دارد.
لوکادیا در آیندهوون به اوج خود رسید و آمار گلزنی جالبی هم ثبت کرد. از جمله رکوردهای او در این تیم می‌توان به اولین حضورش در لیگ برتر هلند با لباس آیندهوون اشاره کرد که او در دقیقه ۶۸ مقابل تیم ونلو وارد زمین شد و تنها در ۲۲ دقیقه سه گل زد تا بعد از ۴۰ سال اولین بازیکن تاریخ لیگ هلند شود که در نخستین بازی‌اش در این لیگ هت‌تریک می‌کند.
او در آیندهوون ۴۵ گل و ۳۴ پاس گل را در ۱۲۷ مسابقه ثبت کرد.
مهاجم هلندی جدید پرسپولیس همچنین در اولین بازی‌اش برای برایتون در جام حذفی و لیگ برتر انگلیس گلزنی کرده بود.

دیدگاه‌ها (1)

  1. کیسه پاره کن

    درود بر درویش ومحمدی معاون باشگاه که به قول خود وفا کردند ونشان دادند شایعاتی که در مورد آنها در فضای مجازی بود بی اساس وحساب شده نبوده وجا داره از این دو عزیز وکسانی که در جهت قوی تر شدن تیم می کوشند کمال تشکر را داریم انشالله یحیی با همدلی وبا بازی خوب بازیکنان باغیرت تیم که مطمئن هستم امسال یک پای قهرمانی در لیگ و آسیا خواهند بود این بازیکنان فعل خواستن را صرف خواهند کرد واقعآ تیم امسال در کورس قهرمانی قرار میگیرد

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب