Tamrin

حضور امیری و خانمحمدی در تمرین پنج‌شنبه سرخپوشان

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز (پنج‌شنبه) را از ساعت 19 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی آغاز کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، پیش از آغاز تمرین، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و آخرین شرایط و برنامه‌های تیم را به بازیکنان منتقل نمود.

تمرین امروز شامل بخش‌های مختلفی از جمله؛ پاسکاری‌های کوتاه و ترکیبی، حفظ توپ، مینی فوتبال و در پایان هم فوتبال درون تیمی بود.

حامد پاکدل اختصاصی تمرین کرد و دویدن دور زمین را شروع کرد. وحید امیری هم در تمرین امروز حاضر شد و با بازیکنان به خوش و بش پرداخت. سرخپوشان پیگیر شرایط و وضعیت او بودند و دقایقی با او به صحبت پرداختند.

تمرین امروز سنگین بود و 90 دقیقه به طول انجامید اما با این حال، بازیکنان با شادابی و آمادگی کامل در بخش‌های مختلف تمرین حاضر بودند.

تیم فوتبال پرسپولیس روز شنبه در یک دیدار دوستانه مقابل سایپا به میدان خواهد رفت و به همین منظور، سرخپوشان فردا (جمعه) بعد از تمرین به اردو می‌روند.

حسن خانمحمدی بازیکن اسبق و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس امروز در محل تمرین سرخپوشان حضور یافت و پس از دیدار و گفتگو با یحیی گل‌محمدی، کریم باقری و افشین پیروانی، خاطرات زمان بازیگری با یکدیگر را تازه کردند و از سوی کادر فنی یک پیراهن پرسپولیس به رسم یادبود به این پیشکسوت ارزنده اهدا شد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه