عیادت درویش و خوردبین از بیوک وطنخواه

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و مشاور مدیر عامل امروز (چهارشنبه) با حضور در منزل پیشکسوت نامی و سرمربی سابق پرسپولیس، با وی دیدار کردند و جویای احوال و مسایل پزشکی وی شدند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، رضا درویش امروز همراه با محمود خوردبین، راهی منزل بیوک وطنخواه شد تا ضمن عیادت از وی با او دیدار و گفتگو داشته باشند.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین جویای مسایل پزشکی پیشکسوت پرسپولیس شد و مقرر گردید در این ارتباط پیگیری‌های لازم صورت بگیرد.

در جریان این ملاقات، حاضران خاطرات گذشته را نیز مرور کردند و از بزرگان پرسپولیس یاد شد.

رضا درویش، پیشکسوتان باسابقه و نامی پرسپولیس از جمله بیوک وطنخواه و محمود خوردبین را ذخائر ارزشمند پرسپولیس و مایه فخر و مباهات فوتبال ایران دانست.

مدیرعامل پرسپولیس اظهار داشت: در آن زمان که بزرگانی چون آقای وطنخواه فوتبال بازی می‌کردند، بیشترین تفریح و سرگرمی جمعیت ایران، همین فوتبال و ورزش بود. مردم و هواداران با پیروزی‌های همین قهرمانان، دلخوش بودند. آقای وطنخواه و هم دوره‌هایی‌های ایشان خاطرات خوشی را برای هواداران پرسپولیس و در کل برای مردم ایران رقم زدند.

در جریان این دیدار از محمود خوردبین به عنوان فردی که هیچ‌گاه به تیم دیگری نرفت، به عنوان یکی از شناسنامه‌های پرسپولیس یاد شد و وی عنوان کرد: بیش از 50 سال تحت عناوین و مسوولیت‌های مختلف در خدمت پرسپولیس بودم و افتخار شاگردی آقای بیوک وطنخواه را نیز داشته‌ام که سرمربی من بوده‌اند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه