تست‌گیری رده نوجوانان پرسپولیس برگزار می‌شود

‎باشگاه پرسپولیس زمانبندی تست‌گیری داوطلبان حضور در رده سنی نوجوانان را اعلام کرد. به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس برای شروع تست گیری خود در این رده روزهای پنجشنبه 19 خرداد و دوشنبه 23 خرداد از بازیکنان مستعدی که قصد دارند در رده سنی نوجوانان به عضویت تیم پرسپولیس درآیند برنامه تست گیری را…

‎باشگاه پرسپولیس زمانبندی تست‌گیری داوطلبان حضور در رده سنی نوجوانان را اعلام کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس برای شروع تست گیری خود در این رده روزهای پنجشنبه 19 خرداد و دوشنبه 23 خرداد از بازیکنان مستعدی که قصد دارند در رده سنی نوجوانان به عضویت تیم پرسپولیس درآیند برنامه تست گیری را ترتیب داده است که توسط مربیان و استعدادیاب‌های باشگاه برگزار می‌شود.

تمامی بازیکنان مستعد و علاقه‌مندی که متولد 84/10/11 لغایت 86/10/10 ‌هستند می‌توانند ساعت 9:30 صبح روز پنجشنبه 1401/3/19 در جلسه اول و ساعت 9:30 صبح روز دوشنبه 1401/3/23 در جلسه دوم این تست گیری در ورزشگاه درفشی‌فر مورد ارزیابی مربیان و استعدادیاب‌های باشگاه قرار گیرند.

این تست گیری در ورزشگاه شهید درفشی‌فر به آدرس صادقیه، بلوار آیت‌الله کاشانی، خیابان بهمنی نژاد، جنب آتش نشانی برگزار خواهد شد و پذیرفته شدن در آن بدون واسطه و بر اساس توانمندی فنی بازیکنان و نظر کادرفنی خواهد بود.

علاقمندان به شرکت در تست های باشگاه پرسپولیس می‌بایست دارای بیمه ورزشی باشند که از طریق سایت فدراسیون پزشکی ورزشی به آدرس www.ifsm.ir قابل تهیه ‌می‌باشد.

از علاقمندان به حضور در این تست تقاضا داریم در صورت داشتن علائم بیماری از شرکت در تست گیری خودداری کنند.

دیدگاه‌ها (2)

  1. امید وارم موفق بشم

  2. محمد حسن

    سلام خوبی عزیز
    میگم میخوام تست بدم بیام کجا
    ثبت نام کنم

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب