درویش با تبریک نایب قهرمانی: تمام توانم را برای بهبودی اوضاع پرسپولیس و شادی دل هواداران به کار می‌گیرم

مدیرعامل پرسپولیس گفت: با نتایجی که به دست آمده ان‎شاءالله نایب قهرمانی را به دست می‌آوریم و به تیم تبریک می‌گویم. به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، رضا درویش پس از پایان دیدار پرسپولیس مقابل شهرخودرو اظهار داشت: بازی خوبی بود. بچه‌ها نتیجه‌ای که می‌خواستند را گرفتند. شاید از موقعیت‌هایی که داشتند نتوانستند حداکثر استفاده را…

مدیرعامل پرسپولیس گفت: با نتایجی که به دست آمده ان‎شاءالله نایب قهرمانی را به دست می‌آوریم و به تیم تبریک می‌گویم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، رضا درویش پس از پایان دیدار پرسپولیس مقابل شهرخودرو اظهار داشت: بازی خوبی بود. بچه‌ها نتیجه‌ای که می‌خواستند را گرفتند. شاید از موقعیت‌هایی که داشتند نتوانستند حداکثر استفاده را داشته باشند ولی خدا را شکر برنده شدند. شاداب هم بودند و بازی خوبی بود. ان شاءالله با نتایجی که به دست آمده نایب قهرمانی را به دست آوردند. به آن‌ها تبریک می‌گویم.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه توسط هواداران پرسپولیس تشویق شد، گفت: آن‌ها همیشه به من لطف و محبت دارند. هر توانی داریم را برای بهبودی اوضاع پرسپولیس و شادی دل هواداران به کار می‌گیریم که وظیفه است.

وی در مورد وضعیت همکاری با یحیی گل‌محمدی عنوان کرد: او نه تنها سال بعد بلکه سال بعد از آن هم سرمربی پرسپولیس است.

درویش شایعات پیرامون وضعیت سید جلال حسینی خاطرنشان کرد: خودتان می‌گویید شایعه است، پس صحت ندارد. ضمن اینکه او بزرگ و کاپیتان تیم است. این مسائل در بزرگترین تیم‌های دنیا به وجود می‌آید. مربی یک روز صلاح می‌بیند یک بازیکن در ارنج اصلی نباشد. این یک مساله متداول در‌ فوتبال دنیاست اما متاسفانه بعضی دوست دارند به این مسائل پروبال بدهند.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد مذاکره با امید نورافکن و شهباززاده افزود: همه‌اش شایعه است.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه