می‌گویند حق با ما است ولی این، مشکل را حل نمی‌کند

رضا درویش: خوشبختانه نهادهای نظارتی به مسایل فوتبال ورود کردند

مدیرعامل پرسپولیس گفت: در گذشته به خاطر گفتن مسایلی به فدراسیون احضار شدم که حالا نهادهای نظارتی متوجه وجود آنها شده‌اند و خوشبختانه مرور کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، رضا درویش پس از پیروزی سرخپوشان ایران، در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: 4 فینال در پیش داشتیم که یک فینال را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و از فردا آماده بازی با استقلال خوزستان می‌شویم.

وی در واکنش به احضارش به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال عنوان کرد: این تصمیم «تهِ» کار است. ما را از اول به روش‌های مختلف احضار می‌کردند. الان نمی‌دانم دلیل احضار چیست و یکی از خبرنگاران این موضوع را به من اعلام کرد. طبق معمول گردن‌مان نازک است و مطیع هستیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در رابطه با انتشار خبرهایی مبنی بر فساد در یک باشگاه و احضار چند مدیر خاطرنشان کرد: من هم این خبر را شنیدم و خوشبختانه دست توانایی بلند شد و این کار را آغاز کرد. بارها گفتیم سیستم دلالیسم با هدایت صفحه مجازی و همراهی رسانه‌ها (برخی) کارش را انجام می‌دهد ولی کمیته اخلاق و انضباطی ما را می‌خواست و درباره مطرح کردن این مسایل سؤال می‌کرد. الحمدالله سازمان نظارتی به این نتیجه رسیدند که خیلی مسایل بغرنج و بدی در فوتبال به وقوع پیوسته است. امیدوارم روزی برسد که برخی‌ با حمایت اهالی رسانه و عوامل فدراسیون و غیر فوتبالی خط مشی فوتبال را تعیین نکنند و سالم سازی در فوتبال شروع شود.

درویش در پاسخ به این سوال که آیا مالکان جدید باشگاه پرسپولیس جلسه‌ای برای برنامه‌ریزی‌های آینده با او برگزار کرده‌اند یا نه، عنوان داشت: پاداش بازی قبل چند روز پیش واریز شد. به جهت اینکه قرار بود اعضای بانک‌های مختلف حضور داشته باشند، به صورت ضرب الاجلی جلساتی داشتیم تا موارد اورژانسی را برطرف کنیم. قرار است جلساتی با مدیرعامل بانک شهر و همینطور یکی دو بانک برای انجام تعهدات داشته باشیم.

وی در خصوص حکم کمیته انضباطی درباره بازیکن خاطی (امید حامدی‌فر) استقلال خاطرنشان کرد: دیگر عادت کرده‌ایم. در دو بازی قبل، کاپیتان ما خطایی کرد که به گفته کارشناسان کارت قرمز نداشت ولی داده شد. در دیدار هفته گذشته کارشناسان درباره بازی استقلال گفتند بازیکن این تیم باید کارت دوم را می‌گرفت. امروز با رئیس کمیته داوران صحبت کردم و گفت حق با شماست ولی گفتن حق با شما است چیزی را حل نمی‌کند، آیا امتیازی داده می‌شود؟

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود قرار است بازی استقلال با پیکان در هفته پایانی با حضور تماشاگران در خارج از تهران برگزار شود، گفت: ما گفتیم از آنجایی که همه شعار عدالت می‌دهند اگر قرار است هر بازی در ورزشگاه پاس قوامین بدون تماشاگر برگزار شود در همه بازی‌ها نیز باید اینطور باشد. اگر امروز بازی ما با هوادار بدون حضور تماشاگر برگزار شد، یقینا سایر مسابقاتی که اینجا برگزار می‌شود باید بدون تماشاگر باشد.

درویش درباره اینکه با وجود بدون تماشاگر بودن بازی، تماشاگرانی در ورزشگاه حضور داشتند، گفت: جالب است که به ما گفتند می‌توانید 70 نفر به ورزشگاه بیاورید، در صورتی که 7،8 نفر بیشتر اجازه ورود ندادند و بین دو نیمه گفتند اجازه دادیم وارد ورزشگاه شوند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه