اوسمار ویرا: الان حواس ما متوجه تکرار قهرمانی است نه تمدید قرارداد

سرمربی برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در حال حاضر تمرکز ما روی تکرار قهرمانی فصل گذشته است و نه تمدید قرارداد. بازی هجومی پرسپولیس هم ادامه کار گل‌محمدی است که سعی می‌کنیم آن را بهتر کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اوسمار لوس ویرا پس از پیروزی دیگری از سرخپوشان، اظهار داشت: از هواداران دو تیم تشکر میکنم که جو بسیار زیبایی را در ورزشگاه به وجود آورده بودند. با این نوع تشویق و حمایت، فوتبال هم زیباتر می‌شود. همچنین می‌خواستم یادی کنم از کسانی که 23 سال پیش در بازی پرسپولیس و شموشک عضوی از اعضای خانواده خودشان را از دست دادند و روز گذشته سالگرد آن روز بود. می‌خواهم بدانند که ما همیشه به یاد آنها هستیم.
او ادامه داد: همچنین می‌خواستم از کسانی که نزدیکان خودشان را در سیل برزیل از دست دادند یاد کنم. آنجا نزدیک جایی است که من زندگی می‌کنم و به بازیکنانم هم گفتم که به خاطر برد خوشحالم، اما به یاد آن دوستانم در آن جا نیز هستم.
وی افزود: امروز مسابقه‌ای بود که می‌توانیم از آن درس بگیریم. در نیمه اول خوب بازی کردیم و شانس‌های خوبی داشتیم، اما به خاطر جو ورزشگاه و اتفاقاتی که افتاد نتوانستیم بیشتر از یک گل بزنیم. در نیمه دوم به خاطر اخراجی که داشتیم بیشتر دفاعی بازی کردیم، اما به خاطر پتانسیل بازیکنان‌مان توانستیم یک گل دیگر بزنیم، بازی را حفظ کنیم و به پیروزی برسیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره جو ورزشگاه وطنی قائمشهر تصریح کرد: تقریباً می‌دانستیم حضور تماشاگران چگونه خواهد بود چون په په لوسادا قبلاً در نساجی بوده است و در این مورد به ما اطلاع داده بود. برای بازی آخر فصل گذشته، همه در ورزشگاه تقریباً هوادار پرسپولیس بودند، اما امروز وقتی دیدم اکثریت هواداران نساجی هستند برایم جالب و زیبا بود. می‌خواهم دوباره به آنها تبریک بگویم به خاطر این جوی که وجود دارد.
اوسمار در واکنش به سؤالی درباره بازی هجومی تیمش بیان داشت: از وقتی از تابستان 2022 به اینجا آمدم هدف ما همیشه حمله کردن بوده است. تفکر یحیی گل‌محمدی هم همیشه حمله رو به جلو بود. ما چیزی را ادامه می‌دهیم که یحیی (گل‌محمدی) شروع کرده و آن را جلو می‌بریم و بهتر می‌کنیم.

وی در مورد بحث تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس و اینکه آیا قرارداد آنها با نظر او تمدید می‌شود، عنوان کرد: الان تمرکز ما بیشتر روی قهرمانی است و دفاع از چیزی که پارسال به آن رسیدیم. تمرکز ما روی آن است و امیدوارم باشگاه قدر بازیکنان خوب‌مان را بداند و آنها را نگه دارد. جلوتر که رفتیم درباره این موضوع تصمیم می‌گیریم.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا فصل بعد هم در این تیم خواهد بود یا خیر گفت: از الان نمی‌دانم و هر وقت قرارداد امضا کنم از این موضوع مطمئن می‌شوم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه