ما در کورس هستیم و بازی‌ها ادامه دارد

گولسیانی: پزشک سپاهان بیشتر از بعضی بازیکنان‌شان دوید

مدافع گرجستانی پرسپولیس گفت: ما هنوز در کورس هستیم و بازی‌ها ادامه دارد. برابر تیمی سرسخت به تساوی رسیدیم در حالی که پزشک سپاهان بیشتر از بعضی بازیکنان‌شان دوید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گئورگی گولسیانی پس از تساوی و کلین شیت در مصاف با سپاهان اظهار داشت: ما هنوز تیم دوم جدول هستیم. در نهایت یک تیم قهرمان می‌شود و ما هنوز در کورس قهرمانی هستیم. بازی‌ها هم ادامه دارد. نمی‌دانم چرا بازی ما را دوست نداشتید. با سپاهانی بازی داشتیم که قهرمانی‌های زیادی به دست آورده و حریف سرسختی است. انتظار بیشتری از تیم ما نداشته باشید. یک امتیاز گرفتیم و هنوز شانس قهرمانی داریم. ناامید نیستیم، به مبارزه ادامه می‌دهیم و باید دید چه اتفاقاتی می‌افتد.

او ادامه داد: سپاهان بهترین تیم نیست ولی حریف سختی است. انتظار از ما کسب پیروزی بود و حتما حس کردید که همه تلاش خود را کردیم تا برنده شویم. پزشک تیم حریف بیشتر از بازیکنان حریف دوید و مشخص بود که در زمین فقط یک تیم امروز می‌خواهد برنده شود که آن پرسپولیس است. باید گل می‌زدیم و می‌بردیم اما توپ‌های ما وارد دروازه نشد.

مدافع سرخپوشان در پاسخ به سوالی درباره قضاوت این مسابقه هم افزود: داور لحظات زیادی بازی را متوقف کرد و از جریان انداخت. نکته دیگری ندارم تا درباره داور بگویم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه