باید اشتباهات را برطرف کنیم

اوسمار ویرا: دریافت 4 گل خوب نیست، ناراحت هستم

سرمربی پرسپولیس گفت: در این مسابقه ما نتوانستیم بازی همیشگی خودمان را انجام دهیم. دریافت 4 گل خوب نیست و ناراحتم. باید مشکل را برطرف کنیم و به لیگ برگردیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اوسمار لوس ویرا پس از بازی برابر آلومینیوم اراک که با ناکامی سرخپوشان در جام حذفی همراه بود، اظهار داشت: این بازی از نظر احساسی و فیزیکی برای ما سخت و سنگین شد. در این مسابقه ما نتوانستیم بازی همیشگی خودمان را انجام دهیم. آلومینیوم اما توانست با یک ریتم ثابت بازی کند. ما باید سعی کنیم اشتباهات را برطرف کنیم، چون لیگ را در پیش داریم و بازی‌ها سخت است.
وی در پاسخ به سؤالی درباره دلایل تعویض بازیکنانی مانند ترابی، سروش رفیعی و عبدالکریم حسن عنوان داشت: بعضی وقت‌ها باید تعویض‌هایی انجام دهیم که بازیکنان حس رقابت بیشتری داشته باشند. شما دیدید آلومینیوم با بازیکنانی که داشت خوب بازی کرد. ما با تعویض‌ها توانستیم در وقت اضافه دو گل بزنیم و دوباره جلو بیفتیم؛ امروز مشکل ما در بخش هجومی نبود، در بخش دفاعی بود. در بازی حذفی شما نمی‌توانید یک گل در دقیقه ۹۵ و یک گل در دقیقه ۱۲۲ بخورید.
سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: در بازی لیگ هم که یک بر صفر اینجا شکست خوردیم گفتم که بازی با آلومینیوم اینجا سخت است. در این بازی نسبت به بازی لیگ متفاوت بودیم. فرق ما با بازی قبلی این بود که می‌دانستیم چه کاری باید انجام دهیم. حتی وقتی گل اول را خوردیم در نیمه دوم شانس دو به یک داشتیم و اگر گل را می‌زدیم شاید بازی تمام شده بود. ما باید بیشتر تلاش کنیم، چون سال دیگر هم ما اینجا بازی داریم و باید مشکل را برطرف کنیم.
پرسپولیس بعد از سال‌ها در یک بازی، ۴ گل دریافت کرد. اوسمار در واکنش به طرح این موضوع از سوی خبرنگاران، توضیح داد: چهار گل خوردن نه تنها در ایران، بلکه کلاً در فوتبال خوب نیست و ناراحتم می‌کند. بعد از چند بازی که گل نخوردیم به نظرم دریافت چهار گل، اصلا خوب نیست.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه