ادامه مدیرعاملی رضا درویش حداقل تا پایان فصل

مدیرعامل بانک شهر: می‌خواهیم هواداران را از نگرانی و پرسپولیس را از نیاز مالی خلاص کنیم

مدیرعامل بانک شهر گفت: امیدواریم هواداران دیگر دغدغه مسایل مالی باشگاه را نداشته باشند. آقای درویش هم با موافقت کنسرسیوم، حداقل تا پایان فصل مدیرعامل می‌مانند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سید محمد مهدی احمدی در جریان مراسم آیین واگذاری مالکیت باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال و امضای اسناد با توجه به طرح سوال درباره نحوه چینش هیات مدیره و انتخاب مدیرعامل به جهت انتقال مالکیت به کنسرسیوم بانکی، اظهار داشت: با موافقتی که بین کنسرسیوم بانکی صورت گرفت، قرار شد سه کرسی در اختیار بانک شهر قرار گیرد و مدیرعامل توسط بانک شهر تعیین شود.
یک سیت هم در اختیار یکی از بانک های تجارت یا ملت خواهد بود و رییس هیات مدیره از طرف یکی از این دو بانک تعیین می‌شود که حاکمیت شرکتی برای نظارت بر فعالیت سیدی که مدیرعامل را تعیین می کند به وجود بیاید.

ادامه صحبت‌های مدیرعامل بانک‌شهر بیانگر حفظ ثبات مدیریتی در باشگاه بود. وی در این ارتباط عنوان داشت: رضا درویش حداقل تا پایان فصل به کارش در پرسپولیس به عنوان مدیرعامل ادامه خواهد داد. هیات مدیره الان متصدی ندارد و ما یک ناظر مالی در کنار درویش انتخاب می‌کنیم که کمک کننده او باشد و مسائل مالی و بودجه ریزی را بتواند پیش ببرد.
سید محمد مهدی احمدی خاطرنشان کرد: امیدواریم بنیه مالی که بانک‌ها دارند، بتواند پشتوانه باشگاه پرسپولیس شود. همچنین برندی که باشگاه با سابقه پرسپولیس دارد، ان‌شاءالله بتواند قوی‌تر هم بشود. امیدواریم که دغدغه هواداران که بیشتر به موضوعات بیرون از زمین بود نیز برطرف گردد.
وی افزود: ان‌شاءالله باشگاه پرسپولیس از این پس در خصوص مسایل مالی و پرداخت هزینه‌ها دغدغه‌ای نداشته باشد و هواداران به موضوعات فنی داخل زمین متمرکز باشند. همچنین امیدواریم که با پیروزی‌ها و کامیابی‌هایی که باشگاه پرسپولیس خواهد داشت، روند تعالی این باشگاه طی شود. هزینه و مدل منابع مصرفی که برای پرسپولیس تدارک دیده‌ایم باید این باشگاه را از دریافت تسهیلات بی نیاز و به سوی درآمدزایی سوق دهیم. بودجه‌هایی برای پرسپولیس در نظر گرفته‌ایم که به سر فصل مسوولیت‌های اجتماعی مربوط می‌شود و از این سو بانک‌ها می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند.
احمدی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در گفتگو با رسانه‌ها گفت: ما در هفته آینده جلسه کنسرسیوم بانکی خواهیم داشت و سرفصل‌های درآمدزایی در آن بیان می‌شود. طبق مصوبه شورای پول و اعتبار بانک‌ها می‌توانند در قالب مدیریت پیمان یا سایر روش‌هایی که برای مدیریت وجود دارد، مدیریت باشگاه پرسپولیس را به بخش‌های دیگر واگذار کنند که این مورد تناقضی با حضور بانک‌ها در هیأت مدیره باشگاه ندارد. اولویت ما واگذاری مدیریت باشگاه به شهرداری تهران است و با توجه به ظرفیت‌هایی که دارد می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. ما تاکنون از طریق صدور کارت‌های هواداری برای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال از ظرفیت برند هر دو باشگاه استفاده کرده‌ایم اما موضوع مهمی که اکنون مطرح خواهد بود، این است که این ظرفیت را به بلوغ برسانیم.
مدیرعامل بانک شهر در پاسخ به این سوال که آیا شرایطی فراهم خواهد شد که پرسپولیس از محل تراکنش‌های بانکی هواداران خود بهره‌مند شود افزود: این امکان در حال حاضر هم وجود دارد. این مساله در قالب نئو بانک و کارت‌های هواداری به درآمد زایی باشگاه پرسپولیس کمک خواهد کرد. البته انتظاراتی که ما از اشتیاق هواداران برای صدور کارت‌های هواداری چه از سوی باشگاه پرسپولیس و چه از جانب استقلال داشتیم برآورده نشده است اما ما به کار خود ادامه می‌دهیم و امیدوارم در این زمینه به بلوغ هم برسیم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه