اوسمار ویرا: یک نتیجه عالی را در یک شهر سخت گرفتیم

سرمربی برزیلی پرسپولیس گفت: بازی در آبادان خیلی سخت است و پیروزی با سه گل در فوتبال عالی. ما نتیجه‌ای عالی را در یک بازی سخت گرفتیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اوسمار ویرا پس از پیروزی سه بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در هفته بیست‌و‌چهارم لیگ برتر گفت: همه می‌دانیم بازی در آبادان چقدر سخت است. از سوی دیگر نتیجه سه بر صفر در فوتبال عالی است و از عملکرد بازیکنانم واقعاً رضایت دارم.

وی در پاسخ به سوال درباره به صدر رسیدن سرخپوشان، ادامه داد: می‌دانیم که یک بازی بیشتر از رقیب‌مان انجام دادیم. کاری که ما باید انجام می‌دادیم بردن بازی بود و این کار را انجام دادیم. روندی که باید ادامه بدهیم و روی بازی‌های خودمان تمرکز داریم.
سرمربی پرسپولیس در خصوص مصدومیت امید عالیشاه عنوان کرد: امید بازیکن خیلی مهمی برای ما است خصوصاً در این زمان. امیدوارم مصدومیت دشواری نباشد ولی باید منتظر جواب MRI باشیم.

اوسمار در خصوص اینکه آیا پرسپولیس درخواستی برای استفاده از VAR در بازی‌های باقی مانده داشته است؟ عنوان داشت: VAR یک روش خوب در فوتبال است و کمک می‌کند ولی من در این لحظه از تصمیم باشگاه خبر ندارم و هر تصمیمی بگیرند از آن تبعیت می‌کنیم.

وی در خصوص مسابقات باقی مانده پرسپولیس در جام حذفی و لیگ اظهار داشت: همه بازی‌ها برای ما مهم هستند. جام حذفی هم خیلی مهم است، چون با یک بازی 90 دقیقه‌ای می‌توانیم به مرحله بعد برویم و به همین خاطر با تمام بازیکنان در زمین حاضر می‌شویم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه