دانیال اسماعیلی‌فر: می‌خواهم در پرسپولیس بمانم ولی باید شرایط تمدید فراهم شود

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مسایلی پیش روی تمدید وجود دارد. من می‌خواهم در پرسپولیس بمانم. کسی که حقش است در پرسپولیس می‌ماند ولی باید پرداخت‌ها هم به حدی برسد که به مرحله تمدید برسیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دانیال اسماعیلی‌فر پس از بازی با ملوان اظهار داشت: نتیجه‌اش خداراشکر باب میل بود و توانستیم 3 امتیاز بازی را بدست آوریم. چند بازی آخر فصل همیشه حساسیت‌های خاص خودش را دارد. مهم پیروزی است و در کنارش بازی زیبا که امروز بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم ولی خداراشکر پیروز شدیم.
مدافع پرسپولیس در خصوص اینکه یک امتیاز با استقلالی‌ها فاصله دارند و قرار است چه بشود، خاطرنشان کرد: قرار است چه بشود را نمی‌دانم ولی امیدوارم تیمی که براساس فوتبال و کیفیت بازی لیاقت قهرمانی را دارد، به قهرمانی برسد.
اسماعیلی فر در خصوص صحنه مشکوک به خطای عالیشاه تصریح کرد: فکر نمی‌کنم خطا شده باشد زیرا او تکل زد و توپ را گرفت. به نظرم خطا نبود.
وی در خصوص تمدید قراردادش با پرسپولیس ادامه داد: تا این لحظه که با شما هستم در خصوص تمدید با من صحبت نشده است. من هیچ نقشی در تمدید ندارم. کسی که نقش دارد باشگاه و سرمربی تیم است و باید دید شرایط چه می‌شود. الان به نظرم مسایل مهم‌تری در باشگاه وجود دارد که به فکر تمدید قرارداد با من نیستند. مسایلی پیش روی تمدید قرارداد است، آن هم اینکه تسویه حساب سال‌ گذشته را انجام دهند و دریافتی امسال من را بدهند که متاسفانه در حدِ فاجعه بود. یکجوری شده که به آپشن‌های سال گذشته اصلا فکر نمی‌کنم و تنها 35 درصد از فصل جدید دریافتی داشتیم.
اسماعیلی فر عنوان کرد: شما چگونه به بازیکنی که 35 درصد دریافتی داشته می‌خواهید درخواست تمدید قرارداد بدهید. من عاشق پرسپولیس هستم و مفتی هم برای این تیم بازی می‌کنم. همه می‌دانند که قرارداد من چقدر است و فکر می‌کنم از نظر قرارداد نفر ششم و هفتم بین همه مدافعان راست لیگ هستم. شما شان بازیکن پرسپولیس را نگه ندارید، قطعاً شان باشگاه را نیز حفظ نخواهند کرد. امیدوارم دریافتی‌های ما را به حدی برسانند که به مرحله تمدید برسیم.
وی ادامه داد: البته الان به شکلی شده که فکر می‌کنم من را نمی‌خواهند زیرا در این خصوص با من حرف نمی‌زنند و می‌گویند فردا و فردا و درگیر مجوز حرفه‌ای هستند. با این شرایط فکر می‌کنم بازیکنی که حقش است را در اینجا نگه دارند. من دوست دارم در اینجا بمانم زیرا هر بازیکنی که برای استقلال و پرسپولیس بازی می‌کند، اولویت اولش همان‌جا است. پرسپولیس و استقلال تیم‌هایی هستند که هر کسی آرزویش است برای این تیم‌ها بازی کند ولی مدیریت نیز باید هم‌سو با بازیکنان باشد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه