اوسمار به خاطر انسان‌دوستی اخراج شد

افشین پیروانی: بعضی کارشناسان برای خودشیرینی اظهارنظر می‌کنند

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینکه بعضی برای شیرین کردن خودشان، اظهار نظر مخالف بکنند کار درستی نیست.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر، اظهار داشت: خدا را شکر بازی خوبی به خصوص در نیمه اول، انجام دادیم. امروز مستحق برد بودیم، به هواداران، تیم، بچه‌ها و کادر فنی تبریک می‌گویم. همه تلاش کردند و خدا را شکر نتیجه دلخواه را گرفتیم.
وی در مورد مصدومیت علیرضا بیرانوند که با بحث بین کادر پزشکی تیم ملی و پرسپولیس همراه شده است، تصریح کرد: فکر می‌کنم با صراحت باید اعلام می‌کردند که کادر پزشکی تیم ملی اشتباه کرده است. اگر مصدوم بود و MRI گرفته بودند، به صورت علمی مشخص بود که بازیکن مصدوم است. چرا او را با خودشان به ترکمنستان بردند؟ اجازه می‌دادند که در ایران کارهای مداوایش انجام شود. فکر می‌کنم اشتباه آنها اشتباه بزرگی بوده است. بحث بودن یا نبودن بیرانوند نیست. اصلاً بحث حضور یا عدم حضور بیرانوند نیست او با اختلاف بین دروازه‌بان ایران است، ولی بحث من است که باید همکاری و تعامل بهتری با باشگاه داشته باشند. آرزوی همه این است که به تیم ملی بروند ولی اینطور نیست که بازیکن برود و مصدوم به باشگاه بازگردد.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس، راجع‌ به صحنه‌ای که منجر به اخراج اوسمار توسط داور شد، عنوان کرد: آقای اوسمار به خاطر حس انسان دوستی و کار مردانه یک متر به داخل زمین آمد. البته برخی نفرات تیم حریف هم در زمین بودند. با اینکه فکر می‌کنم این تصمیم یک مقدار سخت‌گیرانه بود.
وی افزود: اصلاً داوری خوب یا بد، در نهایت فقط یک گله دارم. بعضی کارشناسان الان نظر دادند اینطور بود و آن‌طور نبود. برای اینکه بحث را لوث کنید، نظر ندهید. اتفاقاتی افتاده که همه دیده‌اند. در نهایت ما خسته نباشید به کادر داوری می‌گوییم. زحمت خودشان را کشیدند ولی اینکه بعضی برای شیرین کردن خودشان، اظهار نظر مخالف بکنند کار درستی نیست.
پرسیده می‌شود؛ «پرسپولیس روز گذشته در ورزشگاه آزادی بازی نداشت اما صحبت از این تیم بود که اگر صحنه مشکوکی که در آن بازی روی داد مربوط به سرخپوشان بود، برای آنها گل محسوب می‌شد.»، وی در واکنش به این جمله خبرنگار گفت: ما پرسپولیس هستیم، همه ما را می‌شناسند. تیم بزرگی هستیم و تیم‌های دیگر قابل احترام هستند. باید به هم احترام بگذاریم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه