پیام باشگاه پرسپولیس در محکومیت حمله تروریستی رژیم اشغالگر به کنسولگری ایران در سوریه

باشگاه پرسپولیس در پیامی حمله تروریستی رژیم اشغالگر و جعلی صهیونیستی به ساختمان کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق را محکوم کرد و شهادت جمعی از سرداران و پاسداران ایران اسلامی را تسلیت گفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است؛ رژیم کودک‌کش و اشغالگر قدس با حمله تروریستی به مقر دیپلماتیک کشور عزیزمان در سوریه که به شهادت جمعی از شیرمردان ایران زمین منجر شد، خوی وحشی‌گری، ددمنش و لاقید خود و حامیانش را به رخ جهانیان کشید.
آن چه در سوریه اتفاق افتاد گستاخی، توهین و گردن‌کشی برابر دنیایی بود که برابر رفتارهای وحشیانه رژیم جعلی صهیونیستی و نسل‌کشی گسترده در غزه یا سکوت اختیار کرده‌اند یا در مواجهه با افکار عمومی جهانیان، موضع‌گیری‌های بی‌اثر داشته اند.
دلاورمردان و ملت شریف ایران همچون گذشته، این رژیم غاصب را تا نابودی کاملش با نتیجه و تبعات اقدامات مذبوحانه و احمقانه‌اش مواجه خواهند کرد و در این تردیدی نیست و شهادت رسم و افتخار مردان خدا است.
باشگاه پرسپولیس، شهادت رزمندگان و سرداران دلاور و بزرگ اسلام، مجاهدان خستگی‌ناپذیر و پیرو صادق و خالص ائمه اطهار، سردار سرلشگر پاسدار محمدرضا زاهدی، سردار سرتیپ‌ پاسدار محمدهادی حاجی‌رحیمی و سایر شهدای عزیز را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده معظم این سرداران شهید و دیگر شهدا، امت اسلام و تمام آزادی خواهان و ظلم‌ستیزان جهان، تبریک و تسلیت می‌گوییم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه