تبریک باشگاه پرسپولیس به مناسبت نوروز باستانی

باشگاه پرسپولیس در پیامی، فرا رسیدن سال ۱۴۰۳ خورشیدی و نوروز باستانی ایرانیان را تبریک گفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است؛ نوروزی دیگر و روزگاری نو از راه رسید. در این لحظات زیبا، ماندگار و خدایی، از ایزد یکتا حال خوب و تازه‌ای را برای همه جهانیان، به ویژه ایرانیان در هر نقطه از این کره خاکی طلب می‌کنیم.
سالی را آغاز نموده‌ایم و امید داریم که در آن شکوه و عظمت ایران عزیز را بیش از پیش شاهد باشیم.
زمان روئیدن دوباره رسید و از پروردگار متعال طلب می‌کنیم به هر یک از ما این توان و شایستگی را ببخشد که باعث حال خوب دیگران باشیم و این دنیا را به جایی زیباتر و شادتر برای همه مخلوقات و بندگانش بدل سازیم چنان‌که رسم طبیعت با رسیدن بهار، چنین است.
نوروز با گام‌های مهربانش از راه رسید و سال جدیدی را با امیدها و آرزوهای دوست‌داشتنی آغاز می‌کنیم.
نوروزی را در پیش داریم که رویش طبیعت و برکت از دل زمین دیگر بار با بارش رحمت الهی از آسمان در شب‌ها و روزهای پرخیر و برکت ماه مبارک رمضان تقارن پیدا کرده‌است. عطر دل‌انگیز طبیعتی که خداوند آن را برای تعالی بشر خلق کرد با عطر شورانگیز رحمت خداوندی در هم آمیخته است تا جان‌ها را التیام بخشد، روح‌ها را تازه سازد و دل‌ها را آرام سازد.
در این‌جا، در باشگاه والا، بزرگ و مردمی پرسپولیس نیز همه بر آن هستیم، به یاری خداوند توانا، زیر سایه ائمه‌اطهار (ع) و با حمایت همیشگی و فداکارانه هواداران که نظیرشان را سراغ نداریم، با بهره‌گیری از تجربه‌ها، با تلاش و کوششی مضاعف در تمام بخش‌های مجموعه یکپارچه و متحد پرسپولیس، روزهای بهتر و شادتری را برای این باشگاه و هوادارانش رقم بزنیم. چنان‌که در سال گذشته، به این وعده و میثاق به شکلی تاریخی جامه عمل پوشاندیم.
این طنین صدای گام‌های استوار پرسپولیس است که هم آوا با بهار می‌شنوید. طنینی که پشت به پشت میلیون‌ها هوادار دارد و با حمایت آن‌ها هیچ سختی و دشواری ما را نمی‌هراساند.
یک سال پیش از این گفتیم و برای ثبت در تاریخ نگاشتیم ما از افکار آرمان‌گرایانه و میل بی‌انتها به قهرمانی دست نکشیده‌ایم و نمی‌کشیم هرچند بعضی به دیده تردید به این سخن نگریستند.
ما در پرسپولیس از مدیران و کارکنان تا مربیان و بازیکنان سوگند یاد می‌کنیم با هر آن‌چه در توان داریم و با قدرتی که از اراده هواداران بر می‌آید در سال ۱۴۰۳ بیش از پیش در جهت نیل به خواسته ایشان چه در مسیر قهرمانی و چه در جهت حل و فصل مشکلات بر جای مانده از گذشته گام برداریم.

همچنین مراتب تقدیر و سپاس خود را از حمایت‌های هواداران، حامیان مالی و آن دسته از دست‌اندرکاران فوتبال که سعی در انجام درست امور و برقراری عدالت داشته‌اند اعلام می‌داریم.
باشگاه پرسپولیس، این نوروز باستانی را به همه هموطنان عزیز، فارسی‌زبانان، ایرانیان و به ویژه هواداران پرسپولیس تبریک و شاد باش می‌گوید.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه