سیدجلال: اوسمار ریتم و هماهنگی تیم را عوض کرده است

سیدجلال حسینی گفت: روزهای خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم و روزهای سخت‌ترمان شروع شده است. هم در لیگ هستیم و هم جام حذفی و تلاش می‌کنیم دل هوادارانمان را شاد کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس سید جلال حسینی، مربی پرسپولیس پس از بازی برابر پیکان اظهار داشت: بازی خوبی بود. می‌دانستیم بعد از دربی بازی سختی مثل همیشه داریم. بچه‌ها خیلی تلاش کردند و با هماهنگی زیاد و تلاش بازیکنان برد خوبی به دست بیاوریم.
وی در مورد سال ۱۴۰۲ افزود: ما وقتی در پرسپولیس هستیم هر روزمان سخت است. روزهای خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم و روزهای سخت‌ترمان شروع شده است. هم در لیگ هستیم و هم جام حذفی و تلاش می‌کنیم دل هوادارانمان را شاد کنیم. هواداران بعد از دربی آمدند و به ما کمک کردند.
او در مورد دبل کنعانی عنوان کرد: وظیفه حسین اول این است که خوب دفاع کند. آنها در دفاع خوب بودند و تبریک می‌گویم که دو گل خوب زد. امیدوارم هم روند دفاعی را بهتر کند هم به حمله کمک کند.
مربی پرسپولیس در مورد اوسمار گفت: اوسمار خیلی تلاش می‌کند. ریتم و هماهنگی را عوض کرده است. آقا یحیی خیلی زحمت کشید و یک تیم کامل ساخت و کنار آن اوسمار کارهای هجومی می‌کند. باید ریتم بازی‌ها را ادامه بدهیم.
سید جلال در مورد جایگاه بانوان گفت: هواداران خانم حق دارند و انتظار داشتیم خانم‌ها پایین بیایند. من خودم هم دیدم که خیلی از خانم‌ها بچه کوچک داشتند. این حقشان نیست آنجا و با آن فاصله بنشینند. امیدوارم که این کار را مسئولین انجام دهند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه