کامیابی‌نیا: ناراحت نباشید، هفته آخر جام را می‌دهند

به گزارش “باشگاه پرسپولیس”، پرسپولیس در شرایطی که به 5 قهرمانی اخیر فوتبال ایران دست یافته، امیدوار است تا در این فصل نیز در رقابت با استقلال تحت هدایت فرهاد مجیدی به موفقیت بزرگی دست یابد. آنها اما در فاصله 9 هفته مانده به پایان این فصل، اختلاف خود را با تیم صدرنشین 6 امتیاز…

به گزارش “باشگاه پرسپولیس”، پرسپولیس در شرایطی که به 5 قهرمانی اخیر فوتبال ایران دست یافته، امیدوار است تا در این فصل نیز در رقابت با استقلال تحت هدایت فرهاد مجیدی به موفقیت بزرگی دست یابد. آنها اما در فاصله 9 هفته مانده به پایان این فصل، اختلاف خود را با تیم صدرنشین 6 امتیاز می‌بینند و شکست روز گذشته برابر نفت آبادان نیز باعث ناامیدی هواداران این تیم برای تکرار اتفاقی شده که 5 سال اخیر کاملا به آن عادت کرده بودند.

کمال کامیابی نیا کاپیتان دوم پرسپولیس که در این فصل نیز توانسته مهره‌ای تاثیرگذار در خط میانی سرخپوشان لقب گیرد، در پیامی اینستاگرامی اما وعده داده تا هفته پایانی این مبارزه را دنبال خواهند کرد و امیدوار به کسب دوباره جام قهرمانی هستند: ابتدا بابت نتیجه روز گذشته از همتون عذرخواهی می‌کنم و صادقانه میگم که هم من و هم تک تک اعضای تیم مطمئنم که بیشتر از همه بابت این موضوع ناراحت هستیم.

هافبک سرخ‌پوشان در بخش دیگری از صحبت‌هایش نوشته: با این حال تنها قولی که می‌تونم بدم و تو پنج فصل اخیر هم روی این قول استوار موندیم تلاش و مبارزه برای خوشحالی شماست. 9 هفته باقی مونده و به تک تک هواداری عزیزمون که همیشه با انرژی مثبت‌شون بزرگترین دلگرمی ما بودند، این قول رو می‌دم که با بالاترین حد توان بجنگیم. مطمئن باشید که قهرمان تیمیه که هفته آخر صدرنشین جدول باشه

کامیابی‌نیا با اشاره به انگیزه‌ای که بین هم‌تیمی‌هایش برای تکرار قهرمانی وجود دارد، در پایان نوشته: 9 فینال نَه، 9 جنگ بزرگ در پیش داریم؛ از همین ثانیه برای تک تک این بازی‌ها مردونه می‌جنگیم و همونطور که تا به امروز هیچ چیزی کم نگذاشتیم باز هم تلاش می‌کنیم و می‌دونیم که شما هم بیشتر از ما به قهرمانی عادت دارید. اینکه رتبه دوم جدول هم برای شما آزار دهنده است نشون دهنده همین میل بزرگ همگی ما به بردن و قهرمانی پیاپی هستش. پس یا علی می‌گیم و میریم برای یک مبارزه 9 گانه تا سکوی قهرمانی.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه