برای مجوز حرفه‌ای اولویت زمانی با بدهی‌ها و وضعیت ورزشگاه است

رضا درویش: در هر بازی یک اشتباه داوری به زیان پرسپولیس داشته‌ایم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از ابتدای دور برگشت در هر بازی یک صحنه اشتباه داوری به زیان پرسپولیس داشته‌ایم. در دو بازی قبل پنالتی‌های ما گرفته نشد و به تیم به خاطر این شخصیت فوتبال و بازی خوب تبریک می‌گویم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، رضا درویش بعد از مصاف دربی، اظهار کرد: بچه ها، بازی خیلی خوبی انجام دادند و ثابت کردند شخصیت تیمی خوبی دارند. کمتر در لیگ معتبر دنیا پیدا می‌کنید که سه بازیکن شاخص دفاعی نباشند اما هیچ تغییری در نوع بازی حاصل نشود.

وی ادامه داد: پرسپولیس شخصیت لازم را دارد و استقلال ۷۰ دقیقه از بازی را در حال دفاع کردن بود. موقعیت‌های خوبی داشتیم که نتوانستیم به گل تبدیل کنیم اما به تیم تبریک می‌گویم که خوب بازی کردند.

مدیرعامل سرخپوشان ایران افزود: داوری در دور رفت و در VAR اشتباه کرد و بهتر بود داور دیگری جایگزین می‌شد. از ابتدای دور برگشت در هر بازی یک صحنه اشتباه داوری به زیان پرسپولیس داشته‌ایم. در دو بازی قبل، پنالتی‌های ما گرفته نشد و امیدواریم روزی برسد که سوت‌ها سهوا به نفع ما هم بخورد.

رضا درویش در خصوص فحاشی‌های طرفداران دو تیم گفت: این عمل پسندیده نیست و البته استقلال بود که هوادارانش با پرتاب پرتقال و بطری این جنجال را شروع کردند. ما از هواداران‌مان می‌خواهیم حتی اگر بازیکنان ما کتک خوردند، فحاشی نکنند. اگر قرار است فوتبال قشنگی داشته باشیم نباید شاهد چنین اتفاقاتی باشیم.

وی در خصوص بحث واگذاری پرسپولیس و استقلال بیان داشت: من هم مثل شما خبرها را از تلویزیون شنیدم . آنچه که قبلا مصوب شده بود تقریبا کنسل شده است. اگر واقعا این دو تیم قرار است خصوصی شوند بهتر خواهد شد. چون جا برای تبلیغات و مسائل مالی و سایر هزینه‌ها وجود خواهد داشت. همچنین مثل گذشته، متولی باشگاه، چند جا نخواهد بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در این ارتباط جلسه‌ای هم برگزار شده است یا خیر گفت: قرار است در این خصوص جلسه‌ای در آینده‌ای نزیک برگزار شود. قرار نیست در موضوع حرفه‌ای سازی، همه مدارک تا یازده فروردین ارسال شود. بیشتر بحث بدهی‌ها و ورزشگاه است که باید زودتر تکلیف آن مشخص شود.

وی افزود: در مجموعه آزادی ما نقشی نداریم و مدیریت هم به عهده دیگران است. جلسات مختلفی را با استانداری برگزار کردم تا مشکلات برطرف شود. ما به دنبال این هستیم تا استانداردهای لازم را به دست بیاوریم.

وی در پایان و در خصوص جذب مهاجم جدید گفت: صحبتی نشده است و ما بازیکنان خوبی داریم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه