اوسمار: این بازی برای قهرمانی در لیگ خیلی مهم است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم بازی خیلی قشنگی برای کسانی که در استادیوم و خانه هستند، باشد. این بازی برای قهرمانی در لیگ خیلی مهم است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اوسمار ویرا سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر استقلال در دربی 103 تهران در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم می‌خواستم بگویم تمام آنهایی که یک کاری انجام می‌دهند و صدای‌شان در رسانه به گوش می‌رسد باید کاری انجام دهند. کسانی که اوضاع مالی بهتری دارند در این روزها به دیگران کمک کنند. امیدوارم بچه‌های فوتبالی با هم کمک کنند به کسانی که در سیستان و بلوچستان در سیل گرفتار شدند.

وی افزود: درباره دربی هم باید بگویم خیلی برایم لذتبخش است که در این بازی شرکت کنم. می‌دانم تمام کسانی که طرفدار فوتبال هستند چشم‌شان فردا به این بازی است. امیدوارم بازی خیلی قشنگی برای کسانی که در استادیوم و خانه هستند، باشد. این بازی برای قهرمانی در لیگ خیلی مهم است. برای ما خیلی مهم است که بتوانیم هم‌امتیاز استقلال شویم. همه می‌دانند بازی خیلی احساسی است، ولی ما تمرین و سعی کردیم بچه‌ها خودشان را نگه دارند و عملکرد بازی قبل‌شان را تکرار کنند. هم ما و هم حریف‌مان می‌دانیم که باید از تک تک موقعیت‌های‌مان در بازی استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه تیمش همواره هجومی بوده است و برای بازی فردا چه برنامه‌ای دارد، تصریح کرد: درباره فوتبال باید در زمین بحث شود. در بازی باید در تیم، حمله و دفاع متعادل باشد. در بعضی از قسمت‌های بازی باید بدانیم که شاید لازم باشد بهتر دفاع کنیم تا حمله، چون تیم ما هجومی است، امیدواریم همینطور هم ادامه دهیم.

اوسمار در پاسخ به این پرسش که تیم‌های جواد نکونام معمولاً عملکرد دفاعی خوبی دارند و آیا به نظرش این موضوع باعث نمی‌شود بازی جذابی از آب درنیاید و تیم پرسپولیس هم به مشکل بخورد، خاطرنشان کرد: هر تیمی سعی می‌کند کاری انجام دهد که برای تیمش بهتر است. استقلال یکی از دفاع‌های خوب لیگ را دارد. امیدوارم حرکت‌های هجومی ما در بازی، لایه‌های دفاعی این تیم را باز کند و بتوانیم گل بزنیم.

وی در واکنش به این موضوع که تنها نگرانی هواداران بحث خط دفاعی پرسپولیس در غیاب گولسیانی و کنعانی‌زادگان است، توضیح داد: خط دفاع ما از اولین مهاجم تا دروازه شروع می‌شود. ما تیم‌مان را متعادل کردیم تا همگی با هم بتوانیم دفاع کنیم. تیم ما فقط با دو نفر دفاع وسط دفاع نمی‌کند.

اوسمار در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا شما به نتیجه‌گیری در بازی دربی فکر می‌کنید یا اجرای تفکرات فنی در زمین، گفت: فوتبال، نتیجه است و نتیجه‌ها تفاوت را بین بازیکنان و مربیان ایجاد می‌کنند. یک روز بخواهم بگویم نتیجه بگیرم یا بازی خوب، می‌گویم نتیجه برایم مهم‌تر است. امیدوارم یک نتیجه خوب بگیریم با یک بازی خوب.

ویرا در پاسخ به این سؤال که آیا نام بازیکن خارجی برای اضافه شدن به لیست تیمش را به باشگاه داده است یا خیر، اظهار کرد: بعد از بازی با فولاد ما در مورد این ماجرا صحبتی نکردیم، چون تمام تمرکزمان روی دربی بود.

وی در مورد اشتباه بیرانوند در دیدار با فولاد و اینکه آیا نگرانی بابت تکرار این اتفاق در دربی ندارد، گفت: بعضی وقت‌ها این سؤالات تکراری است. من گفتم،‌ در یک بازی تمام سطوح دفاع و حمله با هم کار می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه هواداران پرسپولیس نگرانی بابت هیجان بیش از اندازه نیمکت استقلال دارند و معتقدند کادر این تیم دنبال برهم زدن تمرکز داور هستند، گفت: امیدوارم فردا داوری به گونه‌ای باشد که کسی در زمین احساس مشکل نکند و تیمی که لیاقتش را دارد آخر بازی پیروز باشد. به نظرم طرز برخورد هر تیمی مربوط به خودش است و ما کاری به آنها نداریم. من شخصاً سعی می‌کنم تمرکزم را روی کار فنی بگذارم و سایر موارد بر عهده بقیه کادر است.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه