با حضور وزیر ورزش و جوانان و رییس فدراسیون فوتبال

برگزاری جلسه بررسی و رفع مشکلات دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای اخذ مجوز باشگاهی

دومین جلسه بررسی و رفع مشکلات دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای اخذ مجوز باشگاهی صبح امروز در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از فدراسیون فوتبال، مصطفی زارعی، مدیر مجوز باشگاهی گفت: صبح امروز دومین جلسه بررسی و رفع مشکلات دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای اخذ مجوز باشگاهی در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
در این جلسه که با حضور وزیر ورزش و جوانان، معاونین وزیر، رییس فدراسیون فوتبال، مدیران عامل دو باشگاه برگزار شد، مهمترین چالش‌های پیش روی این دو باشگاه برای اخذ مجوز، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان در ابتدای جلسه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به جایگاه این دو باشگاه در بین هواداران اشاره و اعلام کرد. به همین دلیل وزارت ورزش و جوانان نقش خود را در حل مشکلات دو باشگاه ایفا خواهد کرد. ایشان به پیگیری‌های این وزارت برای حل مشکل چندین ساله مالکیت اشاره کرد.
وی افزود: آقای هاشمی در این نشست مطرح کردند که با موافقت هیات دولت، ۸۰ درصد از سهام باشگاه پرسپولیس واگذار شده است و واگذاری سهام باشگاه استقلال نیز در دستور کار است.
زارعی ادامه داد: مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال نیز در ادامه ضمن تشکر از وزارت ورزش برای برگزاری این جلسه، این پیگیری‌ها و اقدامات وزارت ورزش را اقدامی بسیار موثر و روبه جلو برای این دو باشگاه و فوتبال برشمرد.
مدیر مجوز باشگاهی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: در ادامه جلسه مشکلات دو باشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد کارگروهی از نمایندگان دو باشگاه و شرکت توسعه برای آماده سازی مدارک و مستندات مورد نیاز برای استادیوم آزادی تشکیل شود. همچنین مقرر شد دو باشگاه برنامه ریزی لازم برای تهیه صورت‌های مالی حسابرسی شده پایان دوره و میان دوره، تسویه بدهی‌های معوق به بازیکنان و کادر فنی و ارگان‌های اجتماعی را پیگیری کنند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه