معرفی سرمربیان تیم‌های رده پایه آکادمی فوتبال پرسپولیس

سرمربیان تیم‌های آکادمی فوتبال پرسپولیس (تیم‌های پایه) برای فصل 1403، با انتخاب مدیرآکادمی و تایید مدیرعامل باشگاه مشخص و معرفی شدند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، آکادمی فوتبال باشگاه برای فصل 1403 فوتبال پایه، فعالیت خود را از هم اکنون آغاز کرده است.
محسن خلیلی، مدیرآکادمی فوتبال پرسپولیس، در این راستا سرمربیان 4 رده سنی نونهالان (زیر 15 سال)، نوجوانان (زیر 17 سال)، جوانان (زیر 19 سال) و امیدها (زیر 21 سال) را معرفی کرد.
بر این اساس، عباس آقایی که در میانه فصل گذشته هدایت تیم امید را بر عهده گرفته بود، در همین رده به فعالیت خود ادامه خواهد داد. باشگاه و آکادمی فوتبال پرسپولیس همچنین از زحمات و تلاش‌های فرزاد آشوبی، سرمربی تیم جوانان در فصلی که گذشت، تشکر و قدردانی کرد و حسن خانمحمدی که سال گذشته، قهرمانی تیم نوجوانان با هدایت وی رقم خورد، هدایت این تیم را بر عهده می‌گیرد. احسان خرسندی که پیش از این نیز در مسوولیت‌های دیگر با تیم‌های پایه و آکادمی همکاری داشت، سرمربیگری تیم نوجوانان را برعهده می‌گیرد. مسعود زارعی که به ویژه در نیم فصل دوم نتایج بسیار خوبی را با شاگردانش رقم زد، همچنان هدایت تیم نونهالان را برعهده خواهد داشت.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه