پیمان حدادی: باید حق و حقوق باشگاه را بدهند

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس و مدیریت این اعتقاد را دارند که خودشان می‌توانند هزینه‌های خودشان را تامین کنند و نیازی به کمک سایرین ندارند ولی یک شرط مهمی است که باید حق و حقوق باشگاه را بدهند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پیمان حدادی عضو هیات مدیره و معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس امروز شنبه در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: من در جشن قهرمانی نوجوانان تیم پرسپولیس گفتم هیات مدیره و مدیرعامل یک برنامه ۳ سال برای تیم‌های پایه دارند. وی افزود: ما امیدواریم بتوانیم یک تحول اساسی ایجاد کنیم که هر موقع تیم بزرگسال بازیکن خواست از تیم پایه جذب کنیم. امیدوارم همه به تیم‌های پایه اهمیت بدهیم و اگر اهمیت می‌دادیم شک نکنید میانگین سنی تیم ملی پایین بود و می‌توانستیم قهرمان آسیا شویم.
حدادی تصریح کرد: ما امروز ۳۰ درصد از مطالبات تیم‌های پایه را پرداخت خواهیم کرد و قول دادیم قبل از شروع فصل جدید، همه مطالبات را کامل پرداخت کنیم.
وی در خصوص اینکه تا به حال باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ پولی دریافت کرده است یا نه، گفت: باشگاه و مدیریت این اعتقاد را دارند که خودشان می‌توانند هزینه‌های خودشان را تامین کنند و نیازی به کمک سایرین ندارند ولی یک شرط مهمی است که باید حق و حقوق باشگاه را بدهند که بحث تبلیغات محیطی است.
حدادی خاطرنشان کرد: ما دو بار به مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال نامه زدیم که متاسفانه پاسخ نامه ما را ندادند و چند بار هم با سازمان لیگ مکاتبه کردیم ولی جواب درستی نگرفتیم. ما یک شرکت بورسی هستیم و باید درآمدهایمان را ثبت کنیم و سهام‌دار بخش خصوصی داریم. به نظر من از لحاظ شرعی هم مشکل دارد که حق پرسپولیس را نمی‌دهند. حق ما ۱۰۹ میلیارد تومان است که به باشگاه پرسپولیس نمی‌دهند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه