افشین پیروانی: بچه‌ها بازی خوب و تماشاگرپسندی ارائه دادند

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این پیروزی را به هواداران‌مان تبریک می‌گویم. به کادر فنی و بچه‌های تیم هم تبریک می‌گویم که بازی خوب و تماشاگرپسندی ارائه دادند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی پس از پیروزی چهار بر دو پرسپولیس مقابل فولاد در هفته نوزدهم لیگ برتر اظهار داشت: روز جهانی زن را تبریک می‌گویم. آرزو می‌کنم بانوان کشومان روز به روز موفق‌تر و سالم‌تر باشند. از بانوانی هم که به استادیوم آمدند تشکر می‌کنم و به‌خاطر این‌که زیر باران بودند، عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم اتفاقی بیفتد که بهتر بازی‌ها را ببینند. برای هموطنان‌مان در سیستان و بلوچستان هم آرزوی سلامتی دارم. امیدوارم نگاه ویژه‌تری به آن‌ها شود.

وی افزود: این پیروزی را به هواداران‌مان تبریک می‌گویم. به کادر فنی و بچه‌های تیم هم تبریک می‌گویم که بازی خوب و تماشاگرپسندی ارائه دادند. فوتبال خوبی انجام دادیم و مستحق برد بودیم.

پیروانی در واکنش به بحث با داور چهارم در مورد تصویربردار گفت: ما دخل و تصرفی نداشتیم اما داور چهارم جلوی تصویربردار بود. دورادور نگاه می‌کردیم که ببینیم چه می‌شود.

مدیر تیم پرسپولیس در واکنش به مشکلات مالی پرسپولیس گفت: تلاش می‌کنند تا بحث مالی را هم حل کنند. امیدوارم این اتفاق بیفتد.

پیروانی در واکنش به این که هنوز تاریخ داربی به درستی تعیین نشده، بیان کرد: دوست داریم زودتر تاریخ داربی مشخص شود. این که هنوز نمی‌دانیم چهار، پنج روز دیگر بازی داریم قشنگ نیست. امیدوارم زودتر اعلام کنند. داربی هم مثل یک بازی دیگر است. مطمئنا آن تیم هم چنین شرایطی دارد و امیدوارم زودتر تصمیم‌گیری شود. اگر بازی است، بگویند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه