انتقاد مدیر عامل پرسپولیس از داوری

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: از هفته اول لیگ برتر داوری‌ها به گونه‌ای بوده که علیه ما سوت زده شده است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس پس از برتری سرخپوشان پایتخت در دیدار برابر فولاد خوزستان در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: بازی خوبی بود و در طول این دیدار، تیم پرسپولیس از لحاظ موقعیت و مالکیت توپ سر بود. گل‌های ناخواسته‌ای خلاف جهت بازی خوردیم اما بازیکنان نشان دادند آن‌قدر بزرگی دارند که هر نتیجه‌ای را می‌توانند برگردانند. فقط همانند هفته گذشته باز هم ما بازی را بردیم و بعد گفتم پنالتی گرفته نشد.

وی افزود: عبدالکریم نیم متر با دفاع فاصله داشت ولی آفساید گرفتند و یک پنالتی هم نیمه اول گرفته نشد. ما فکر کردیم بازیکن خوب بگیریم کافی است و برنده بیرون می‌آییم اما داوری‌ها را از هفته اول نگاه کنید، علیه ما سوت زده شده است. چرا این اشکالات داوری تنها در بازی‌های ما اتفاق می‌افتد! امیدوارم یک روزی از این مشکلات در امان باشیم.

درویش در مورد بیانیه استقلال مبنی برنگرانی بابت داوری گفت: باید از خودشان بپرسید علت نگرانی آن‌ها چه چیزی است و امیدوارم برطرف شود.

مدیر عامل پرسپولیس در مورد موضوع صحبتش با قنبرزاده تصریح کرد: بحث داوری بود و خودش هم گفت اگر این مساله را عنوان کنیم پاسخ می‌دهند VAR نداریم.

رضا درویش در پاسخ به این پرسش که اگر تیم بازی داربی را ببرد قرار است بازیکنان پاداش دریافت کنند؟ تاکید کرد: این بازیکنان آنقدر خوب هستند که شاید نتوانیم پاداشی که شایسته آن‌ هستند را بدهیم. با این حال همه تلاش‌مان این است قبل از داربی پرداختی داشته باشیم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه