اوسمار: انرژی‌ای که هواداران به ما می‌دهند، ما را قوی‌تر می‌کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از هوادارانی که به ورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم، حتی زمانی که از فولاد عقب بودیم ما را رها نکردند. این انرژی که هواداران به ما می‌دهند، پرسپولیس را همیشه قوی‌تر می‌کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اوسمار لوس‌ویرا پس از برتری 4 بر 2 تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی سختی بود و دو بار عقب افتادیم، اما بازیکنان ما عالی کار کردند. البته شانس‌های زیادی داشتیم که بیش از چهار گل بزنیم. می‌دانستیم فولاد از ضربات ایستگاهی استفاده می‌کند که متأسفانه دو بار گل خوردیم. برای ما نمونه‌ای شد که با کمک هواداران بازی خوبی انجام دهیم و سه امتیاز را بگیریم.
وی افزود: می‌خواستم از بازیکنانم تشکر کنم چون تمرکزشان را از بین دو نیمه که با هم بودیم حفظ کردند و در نیمه دوم کارهایی که برنامه‌ریزی کرده بودیم، انجام دادند. از هوادارانی که به ورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم، حتی در روزی که هوا سرد بود به ورزشگاه آمدند و زمانی که از فولاد عقب بودیم ما را رها نکردند. این قدرتی که هواداران به ما می‌دهند، پرسپولیس را همیشه قوی‌تر می‌کند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس گفته که منتظر اوسمار است تا نام مهاجم مدنظرش را به باشگاه بدهد، تصریح کرد: صحبتی هست که داخل باشگاه است و دوست ندارم حرف‌هایی که بین من و مدیر عامل انجام می‌شود، با بیرون در میان بگذارم.
اوسمار راجع به محرومیت محمدحسین کنعانی‌زادگان از حضور در دربی و پاشنه آشیل خط دفاعی پرسپولیس برای این مسابقه عنوان کرد: امروز می‌خواستم درباره بازی با فولاد صحبت کنم، چون بازی را برده‌ایم و خوشحالم و باید جشن بگیریم. فردا روز دیگری است و می‌توانیم درباره دربی صحبت کنیم.
خبرنگاری به سرمربی پرسپولیس گفت که هواداران این تیم به تیم او لقب پرسپولیس زلزله را داده‌اند و از اینکه تیم‌شان مثل سه دهه پیش بازی می‌کند، خوشحال هستند که اوسمار در واکنش به این موضوع گفت: من می‌توانم خودم را جای هواداران بگذارم. اگر من از روی سکوها بازی را می‌دیدم مطمئناً از طرز بازی تیم خوشحال می‌شدم. این لقب‌ها مسئولیت ما را بیشتر می‌کند. وقتی سه دهه قبل که می‌گویید این لقب را می‌دادند و حالا دوباره این اتفاق افتاده است، مسئولیت ما را بیشتر خواهد کرد. هر بازی سعی می‌کنیم تیم‌مان را بهتر کنیم و بازی زیبا را به تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌آیند و کسانی که از تلویزیون می‌بینند، تقدیم کنیم.
وی در مورد بحث تغییر زمان دربی خاطر نشان کرد: همانطور که روز گذشته گفتم این تصمیم‌ باید زودتر گرفته شود، چون به ضرر هر دو تیم خواهد شد. ناهماهنگی‌ها به ضرر فوتبال می‌شود.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه خاطر نشان کرد: بعد از بازی با ذوب‌آهن اصفهان گفتیم که شانس‌های زیادی برای گل زدن داشتیم و گفتم باید بیشتر کار کنیم تا گل بزنیم. ما امروز چهار گل زدیم و بیشتر می‌توانستیم به گل برسیم ولی مهم‌تر این است که شانس گل به فولاد در جریان بازی ندادیم. البته یک شانس در اواخر نیمه نخست به پریرا دادیم و می‌توانستند سه بر یک جلو بیفتند که اجازه این کار را ندادیم.
سرمربی سرخپوشان پایتخت درباره محبوبیت به وجود آمده برایش گفت: مربیان بزرگی مثل گل محمدی و برانکو در پرسپولیس بوده‌اند و نباید کسی را با فرد دیگری مقایسه کرد. در برزیل هم با مربیان بزرگی کار کردم اما من از آقا یحیی خیلی چیزها یاد گرفتم. او مثل معلم من بوده است. وقتی به برزیل رفتم او از من خواست برگردم و هدایت تیم را بر عهده بگیرم. خود را با مربیان بزرگ قبلی مقایسه نمی‌کنم و می‌خواهم فقط رزومه خوبی از خودم جا بگذارم.
سرمربی سرخپوشان درباره اشتباهات فردی علیرضا بیرانوند در این دیدار گفت: نظرم با شما یکی نیست. فولاد روی توپ‌های ارسالی خیلی خوب کار می کند. بیرانوند رهبر بزرگی است وقتی داخل رختکن می‌آید و حمایت تمام تیم را همیشه دارد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه