خدابنده‌لو: فکر می‌کردم به پرسپولیس برسم ولی نه به این زودی

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حریف را دست کم نگرفتیم و با نتیجه خوب بردیم. هواداران هم به من لطف داشتند. فکر می‌کردم روزی به پرسپولیس برسم ولی نه به این زودی‌ها.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد خدابنده‌لو پس از پیروزی در بازی جام حذفی اظهار داشت: خیلی خوشحالم که این اتفاق مهم افتاد و امیدوارم بتوانم در ادامه راه، به تیم بزرگ پرسپولیس کمک کنم.

او درباره شرایط این بازی مطرح کرد: جام حذفی جام شگفتی‌ها است. ما حریف را دست کم نگرفتیم و سعی کردیم با تمام توان‌مان بازی کنیم و خدا را شکر توانستیم با یک نتیجه خوب بازی را ببریم.

خدابنده‌لو درباره دربی عنوان کرد: صد در صد همه بازی‌ها سخت هستند. امیدوارم بتوانیم از این بازی‌های سخت به خوبی عبور کنیم و بتوانیم در پایان فصل جشن قهرمانی بگیریم.

او درباره تشویق تماشاگران نیز خاطرنشان کرد: خیلی به من لطف داشتند و امیدوارم از عملکردم راضی باشند.

یکی از خبرنگاران می‌پرسد؛ ۱۲ سال پیش بیرون ورزشگاه بعد از داربی معروف ۳-۲ مصاحبه کردی؛ آیا فکر می‌کردی روزی به اینجا برسی؟ خدابنده‌لو پاسخ داد: آن روز را یادم است؛ وقتی بیرون استادیوم رسیدم، گوشی هم نبود، به ما گفتند بازی ۳ بر ۲ تمام شد. باورمان نمی‌شد. فکر می‌کردم به اینجا برسم ولی نه به این زودی. خیلی خوشحالم و امیدوارم که بتوانم جواب محبت هواداران و کادر فنی را بدهم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه