بررسی مجوز حرفه‌ای پرسپولیس و استقلال

وزیر ورزش: موضوع مالکیت مشترک تقریبا تمام شده است

جلسه بررسی موضوع کسب مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، عصر روز (پنجشنبه) با حضور وزیر ورزش و جوانان موضوع کسب مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال بررسی شد.

در ابتدای این جلسه کیومرث هاشمی با اشاره به اهمیت باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال اظهار کرد: در این جلسه باید راهکارهای لازم برای کسب مجوز دو باشگاه بزرگ فوتبال کشور بررسی شود و بخش‌های مختلف که درگیر هستند، اقدامات لازم را در فرصت موجود انجام دهند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به موضوع مالکیت این دو باشگاه برای ارائه مدارک لازم به AFC اظهار کرد: وزارت ورزش و جوانان وظیفه‌ای برای تیم‌داری و باشگاه‌داری ندارد و همانطور که دیشب اعلام شد، موضوع مالکیت این دو باشگاه تقریبا تمام شده و پیش از موعد مقرر این موضوع اعلام خواهد شد، بنابراین نگرانی بابت این موضوع وجود ندارد.

پیش از صحبت‌های وزیر ورزش و جوانان، نماینده کمیته مجوز حرفه‌ای‌سازی توضیحاتی درباره وضعیت پرسپولیس و استقلال در فرآیند اخذ مجوز ارائه کرد.

در ادامه جلسه، دیگر موضوعات در راه اخذ مجوز حرفه‌ای این دو باشگاه مطرح و بخش‌های درگیر موظف به پیگیری موضوعات مربوطه شدند.

در پایان مقرر شد؛ کارگروهی برای پیگیری بخش‌های مختلف در راه اخذ مجوز حرفه‌ای این دو باشگاه تشکیل شود.

همچنین فدراسیون فوتبال سخنگویی برای این کارگروه مشخص کرد.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، رییس مرکز حراست وزارت ورزش و جوانان، سرپرست حوزه وزارتی، مشاور وزیر، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، مدیر مجموعه آزادی، رییس فدراسیون فوتبال، کاظم اولیایی (به عنوان کارشناس) و مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در این جلسه حضور داشتند.

 

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه