بهترین نیم فصل را داشتیم ولی همه‌چیز نقل و انتقالات نیست

وحید امیری: باشگاه اعتماد به نفس را برگرداند ولی مطالبات ما هم پرداخت شود

کاپیتان دوم پرسپولیس گفت: از باشگاه تشکر می‌کنیم که یکی از بهترین نیم فصل‌ها را داشتیم. با این خریدها، اعتماد به نفس به تیم برگشت ولی باید به بچه‌هایی که جام آورده‌اند هم احترام گذاشته شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، وحید امیری در پایان بازی توام با برتری فنی و نتیجه سرخپوشان ایران اظهار داشت: می‌دانستیم بازی بسیار سختی داریم زیرا ذوب آهن در نیم فصل اول هم ما را اذیت کرده بود اما خدا را شکر بازیکنان‌مان از همان ابتدای بازی نشان دادند، تیم برتر و فقط به دنبال سه امتیاز هستیم. در این بازی می‌توانست اتفاقات دیگری هم رقم بخورد اما در نهایت این بازی قشنگ و پر موقعیت توام با سه امتیاز برای پرسپولیس شد و به همه هواداران تبریک می‌گویم.

او در پاسخ به سوالی درباره نقل و انتقالات پرسپولیس و اضافه شدن تعداد زیادی بازیکن به این تیم، عنوان کرد: خوشبختانه نیم فصل امسال، یکی از بهترین نیم فصل‌های پرسپولیس بود و موفق شدیم خریدهای خیلی خوبی داشته باشیم. همین موضوع به تیم اعتماد به نفس داده است. امیدوارم شرایط به صورتی رقم بخورد که بتوانیم از این وضعیت بهترین استفاده را داشته باشیم زیرا بازیکن زیاد برخی مواقع اگر مدیریت نشود ممکن است حواشی ایجاد کند. البته خوشبختانه پرسپولیس به بلوغ فکری لازم رسیده است که بتواند این موارد را هضم کند.

امیری بیان کرد: بعد از باخت مقابل آلومینیوم نیز به هواداران‌مان قول دادم که تیم‌مان به جریان مسابقات و کورس رقابت برمی‌گردد. پرسپولیس بازیکنان بسیار خوبی دارد و هواداران خیال‌شان راحت باشد. خوشبختانه در دو هفته اخیر دو بازی جذاب و زیبا توام با کسب ۶ امتیاز مهم داشته‌ایم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت پرداختی باشگاه به بازیکنان خاطرنشان کرد: از باشگاه تشکر می‌کنیم که در نیم فصل توانستند بازیکنانی را وارد تیم کنند که به سایر بازیکنان اعتماد به نفس داده شود، اما نباید زحمات بازیکنانی که از سال‌ها پیش در باشگاه زحمت می‌کشند نادیده گرفته شود. متاسفانه تا اینجای فصل، بازیکنان حدود ۳۵ درصد دریافتی داشتند. این اصلاً زیبنده باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس نیست که مثلا من روبروی دوربین قرار بگیرم و بگویم هنوز طلب فصل قبل را دریافت نکرده‌ام. روز به روز دچار تورم اقتصادی می‌شویم و بازیکن، زمانی که قرارداد می‌بندد روی پولش حساب باز می‌کند. تمام بازیکنان از مدیریت باشگاه درخواست دارند که دغدغه آن‌ها را کمتر کنند.

امیری افزود: هواداران به جز برد چیز دیگری از پرسپولیس انتظار ندارند و باید همه چیز فراهم باشد تا بازیکنان با خیال راحت و تمرکز لازم وارد زمین شوند. آن ها تمام وجودشان را برای باشگاه می‌گذارند و باید به بازیکنان دلگرمی بدهند تا ما هم این حس را درک کنیم که می‌خواهند تیم ما یکدل باشد و اتفاقات خوبی را رقم بزنیم. به هر حال همه چیز نقل و انتقالات نیست. هفت، هشت سال گذشته بهترین سال‌های پرسپولیس بوده و نیاز است به بازیکنانی که در این سال‌ها تلاش کرده‌اند نهایت احترام را بگذارند.

او درباره عدم حضور تماشاگران خانم در ورزشگاه فولادشهر نیز گفت: همیشه اعتقاد داشتم حضور بانوان باعث شور و نشاط می‌شود. وقتی اعضای یک خانواده همه با هم در ورزشگاه حضور پیدا کنند، وقتی به خانه‌هایشان برگردند تا مدت‌ها برایشان خاطره خوش خواهد بود. امیدوارم در تمام ورزشگاه‌ها تمهیدات لازم برای حضور خانم‌ها فراهم شود تا شاهد حضور آنها نیز باشیم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه