دعوت باشگاه پرسپولیس از هواداران برای شرکت در انتخابات

باشگاه پرسپولیس در پیامی از هواداران پرسپولیس و از اهالی ورزش و فوتبال برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دعوت کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است؛ غرور ایرانی بر گرفته از تاریخی غنی و پر بار و حاصل خون شهدای گرانقدر و راهبری‌های حکیمانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری است که حاصل آنها نظامی آزاده و مقتدر بر پایه حکومتی دینی و مردم سالار است.

مردمی سلحشور که اراده کردند، اداره امور خود و کشور پر افتخارشان را بدست بگیرند و سال‌ها است به هر اراده‌ای غیر از این، «نه» گفته‌اند.

ایرانی، اختیارش را خود به دست گرفته است و کشورش را با تصمیم‌های خود می‌سازد. این مردم همان ملتی هستند که نه یک بار بلکه بارها برای دفاع از خود، برابر دنیایی ایستاده‌اند و بارها به آنچه خواسته‌اند تحقق بخشیده‌اند. از پیروزی انقلاب و بستن درهایی که دنیایی از کوفتن آنها وحشت داشت تا جنگ تحمیلی و صحنه‌های پرشمار دیگر، جهانی را از اراده خود شگفت‌زده کرده‌اند.

ملت ما برای در اختیار داشتن آنچه که امروز به آن می‌بالد بزرگان و عزیزان بسیاری را تقدیم کرده است. پس امروز حاضر نیست آنچه را که با خون دل و عزم راسخ فراهم آورد رها سازد. از این رو همه با هم با هوشیاری، بیداری و تعصب به پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری، به نشانه صیانت و پاسداری از جمهوری اسلامی ایران پای صندوق‌های رأی حضور پیدا خواهیم کرد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه