اوسمار ویه‌را: ای کاش هواداران بودند تا با آنها خوشحالی کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم هدفمندی داشتیم و می‌توانستیم در همان نیمه اول هم به گل برسیم. ای کاش هواداران بودند تا با آن ها برای این پیروزی خوشحالی می‌کردیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اوسمار لوس ویه‌را بعد از کسب نخستین پیروزی پرسپولیس تحت هدایت خود، اظهار داشت: از اولین دقیقه بازی، تراکتور شروع به یارگیری من تو من کرد. به همین دلیل کار برای ما سخت پیش می‌رفت، ولی بازیکنان دنبال این بودند که از یارگیری فرار کنند.
وی ادامه داد: قطعا شکل بازی ‌ما این‌طور نیست که از توپ‌های بلند استفاده کنیم، ولی شرایط بازی به سمتی پیش رفت که این کار را انجام دادیم و توانستیم از توپ‌های بلند هم استفاده کنیم. تیم هدفمندی داشتیم که حتی بدون توپ خوب بازی کرد. در نیمه اول بازی متعادل بود، ولی می‌توانستیم در همان نیمه هم به گل برسیم. در نهایت با زدن گل، بچه‌ها کمی از فشار خارج شدند و توانستیم با اجرای پرس، موقعیت به دست بیاوریم و گل دوم را هم به ثمر برسانیم. در 15 دقیقه پایانی فشار زیادی روی ما بود و تراکتور حتی می‌توانست بازی را به تساوی بکشاند.
اوسمار افزود: تعویض‌های پاکو خمس تیم تراکتور را رو به جلو برد و ما برای اینکه دنبال حفظ نتیجه بودیم، عقب‌تر رفتیم. خیلی خوب می‌شد که هواداران همراه ما در این پیروزی حضور داشتند. من و بازیکنان دوست داشتیم تماشاگران کنار ما حضور داشته باشند و خوشحالی را با آنها تقسیم کنیم، اما مطمئنم هر جایی که بازی را دیدند از بازی راضی بودند. امیدوارم در دیدار بعدی در اصفهان در کنارمان باشند، چون حضورشان در این مقطع مهم است.

سرمربی سرخپوشان درباره محرومیت علیرضا بیرانوند از بازی با ذوب‌آهن در اصفهان خاطرنشان کرد: متأسفانه محدودیتی برای جذب بازیکن داریم و این را در نشست خبری قبل از بازی گفته بودم. پنج روز به بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات مانده است و نمی‌خواهیم بازیکن جدیدی به خاطر این قضیه بگیریم. شاید بازیکنی باتجربه به تیم کمک کند، ولی در حال حاضر هیچ تصمیمی نداریم.

وی در مورد اینکه صحبت‌هایی مبنی بر جذب دروازه‌بان در نیم‌فصل دوم مطرح شده بود، عنوان داشت: از همان ابتدای فصل دنبال دروازه‌بان باتجربه در کنار علیرضا بیرانوند بودیم. زمانی که یحیی گل‌محمدی سرمربی بود هم قصد داشتیم که دروازه‌بانی جدید بیاید و کمک کند، ولی کسی را پیدا نکردیم که باتجربه باشد و بازی کند. ما فقط جا برای 19 بازیکن بزرگسال داریم و گفتند دیگر جای خالی برای بزرگسال نداریم. اگر دروازه‌بان باتجربه پیدا شد شاید با او صحبت کنیم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه