از باشگاه مجوز فعالیت بگیرید

اقدامات قانونی برای دفاع از حقوق باشگاه در خصوص رعایت کپی رایت و مالکیت فکری

باشگاه پرسپولیس با برنامه‌ریزی‌ و پیگیری‌های صورت گرفته بطور جد پیگیر حقوق باشگاه در زمینه‌های کپی رایت و مالکیت فکری است و اقدامات قانونی خود را آغاز کرده است و از فعالان این حوزه‌ها خواست تا برای فعالیت، از باشگاه مجوزهای لازم را بگیرند.

پیمان حدادی، عضو هیأت مدیره باشگاه با اعلام اینکه یکی از محل های درآمدی باشگاه که سالها هست مغفول مانده، موضوع کپی رایت است، در این خصوص به سایت باشگاه گفت: باشگاه اقدامات حقوقی و قضایی لازم در مقابل افراد و نهادهایی که به عرضه محصولات پرسپولیس (از جمله لباس هواداری) که با نام و لوگوی باشگاه اقدام می‌کنند را آغاز کرده است و در روز گذشته با هماهنگی دادستانی و نیروی انتظامی، یکی از فروشگاه‌های منطقه منیریه محکوم و تمامی محصولات با نام باشگاه پرسپولیس در این فروشگاه ضبط گردید و این فروشگاه موظف شد جهت فروش محصولات با نام پرسپولیس، ابتدا از باشگاه مجوز دریافت کند. این اقدام برای سایر خاطیان نیز در دست اقدام است.

وی همچنین در خصوص پخش محتواهای صوتی و تصویری متعلق به باشگاه که توسط پلتفرم‌ها و سایت‌ها بدون کسب اجازه از باشگاه پخش می‌شود، بیان کرد: جلسات خوبی با مسولین «ساترا» داشته‌ایم و به زودی در این خصوص اقدامات حقوقی و قضایی توسط معاونت حقوقی باشکاه آغاز خواهد شد تا حق و حقوق باشگاه در موضوعات مالکیت فکری و کپی رایت، حفظ شود.
حدادی اضافه کرد: با هماهنگی مدیرعامل هفته آینده با سازمان لیگ در خصوص تبلیغات محیطی جلسه‌ای خواهیم داشت تا بتوانیم از این محل درآمدی که حق باشگاه است، مشخص و دریافت گردد.

عضو هیأت مدیره در خصوص طلب ۱۰۹ میلیارد تومانی باشگاه از وزارت ورزش و جوانان گفت: امورمربوط به این موضوع از سمت باشگاه کامل انجام شده و این طلب در سامانه مدیریت بدهی های دولت ثبت شده است و مسولین مربوطه باید زودتر منابع لازم جهت تسویه مبلغ ۱۰۹ میلیارد را اختصاص دهند.
او در پایان اعلام کرد در هر کدام از موضوعات فوق گزارشات تکمیلی در آینده به سهامداران و هواداران اعلام خواهد شد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه