یحیی گل‌محمدی: از قوانین جدید خیلی ضربه خوردیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قوانین جدید خیلی به شرایط تیم دامن زد و متاسفانه ما از این موضوع ضربه خوردیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی پس از آخرین مصاف نیم فصل نخست که به تساوی انجامید، اظهار داشت: قبل از هر چیز از هوادارانی که امروز به ورزشگاه آمدند و ما را تشویق کردند قدردانی می کنم. همچنین از میزبانی خوب رفسنجان هم متشکریم. البته نتیجه بازی، آن چیزی نبود که دنبالش باشیم. توپ های زیادی برای هر دو تیم لو می‌رفت و بازی شکل خوبی نداشت. موقعیت‌های زیادی روی دروازه ما به وجود نیامد. شاید می توانستیم مسابقه را بهتر مدیریت کنیم و بازی راحت‌تری انجام می دادیم اما این طور نشد. تیم حریف هم برای جبران آمده بود و بازی پر فشاری انجام داد.
وی ادامه داد: از کمک داور اول بازی تشکر می کنم که بازی را زیباتر کرد. صحنه های مشکوکی روی دروازه هر دو تیم وجود داشت و تنها کسی که کمک کرد بازی زیبا شود کمک داور اول بود. تیم داوری در کل خوب بود و از آنها تشکر می کنم. نتیجه عادلانه بود.
گل‌محمدی خاطرنشان کرد: ما از شروع فصل مشکلات زیادی داشتیم. وضع قوانین جدید خیلی به این شرایط دامن زد. متاسفانه ما از این موضوع ضربه خوردیم. مصدومانی در لیگ داشتیم. امیری، ترابی، عالیشاه، پورعلی گنجی و … مصدوم بودند. تدارک خوبی از نظر تمرینات نداشتیم. اردوی خوبی نداشتیم. نیم فصل سختی داشتیم. هیچ نیم فصلی را به یاد ندارم این طور گذشته باشد.

وی افزود: نتوانستیم آن طور که باید آماده مسابقات باشیم. نیم فصل سختی داشتیم. در نقل و انتقالات آن طور که باید یار نگرفتیم و ضعیف عمل کردیم. جنگ‌های رسانه ای را باختیم. جنگ های بیرون زمین را از دست دادیم. تیم بزرگ مثل پرسپولیس باید تدارکات بهتر و آدمهای قویتری کنارش باشد تا رقابت کند. در کل فکر می‌کنم نیم فصل سختی داشتیم. 30 امتیاز با این مشکلات گرفتیم که کار بزرگی بود. از بازیکنانم قدردانی می‌کنم. هر چه در توان داشتند گذاشتند.

گل محمدی خاطرنشان کرد: مشکلات مالی و امکاناتی داشتیم. با این شرایط من شخصا نمی‌توانم ادامه دهم. 3 ماه قبل با پرسپولیس فسخ کردم اما حرکتی که باعث دلگرمی باشد را باشگاه انجام نداد. از اینجا از همه پرسپولیسی‌ها که من در این 4 سال بودم تشکر می‌کنم. امیدوارم هر کسی که می آید موفق باشد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه