شهاب زاهدی: روی بهبود عملکردم در نیم فصل دوم متمرکز هستم

گلزن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روی بهبود عملکردم در نیم فصل دوم تمرکز کرده‌ام و آمدن هر بازیکنی به تیم کمک کند من را هم خوشحال می‌کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شهاب زاهدی که در دربی و بعد از آن قربانی اشتباهات داوری شد، مقابل نساجی گلزنی کرد. او در پایان مسابقه، به خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر این بازی معوقه را بردیم. شرایط خوبی داشتیم و سه امتیاز را گرفتیم و جایگاه مدنظرمان را در جدول حفظ کردیم. خوشحالم که توانستم به تیمم کمک کنم.
وی در مورد پنج گله شدن خودش و اینکه آیا در نیم فصل دوم می‌تواند بیشتر گل بزند، عنوان کرد: با توجه به پست بازی‌ام اگر بتوانم عملکردم را بهتر کنم قطعاً آمار گل‌زنی‌ام را هم در ادامه بالاتر می‌برم.
زاهدی در مورد اینکه چقدر امیدوار به دعوت به تیم ملی است، عنوان کرد: تمام تلاشم را برای باشگاهم انجام می‌دهم قطعاً اگر عملکرد خوبی داشته باشم شانس بالایی دارم تا در تیم ملی حضور پیدا کنم.
وی در مورد مذاکره پرسپولیس با لوکادیا گفت: این مسائل مربوط به باشگاه می‌شود من نمی‌توانم در موردش نظر بدهم. هر کسی بتواند به تیم کمک کند قطعاً من بیشتر از همه خوشحال می‌شوم که بیاید.
بازیکن پرسپولیس در مورد اینکه تصور می‌کرد در نیم فصل اول چند گل برای پرسپولیس بزند، گفت: تعداد گل خاصی مدنظر من نبوده است همین که تیم‌مان در جایگاه خوبی است قطعاً از عملکردم راضی هستم.
زاهدی در مورد اینکه شما به صورت قرضی به پرسپولیس آمدید و باشگاه برای ادامه حضورتان مذاکره کرده یا نه تصریح کرد:‌ الان زمان مناسبی برای اینگونه صحبت‌ها نیست. با باشگاه قرارداد دارم و قطعاً تمام توانم را می‌گذارم برای بهبود عملکردم.
وی در مورد اینکه مربیان ایرانی از برگزاری سه روز یکبار مسابقات گلایه دارند و تو در فوتبال اروپا بوده‌ای نظرت چیست، عنوان کرد: شرایط سختی است که هر سه روز یکبار بازی داشته باشید اما یکسری شرایط می‌توانست به تیم ما کمک کند که بتوانیم بهتر عمل کنیم. غیبت بازیکنان مصدوم‌مان که اگر بودند نتایج بهتری می‌توانستیم بگیریم. چون وقتی در چند جام رقابت می‌کنید نیاز به بازیکنان با کیفیت بیشتری دارید.
زاهدی در مورد اینکه خیلی‌ها می‌گویند مهاجمان پرسپولیس گل نمی‌زنند، گفت: اینجور مسائل همیشه وجود داشته در زمان مهاجمان دیگر هم این مسائل وجود داشته است من فقط تمرکزم روی کار خودم است و اهمیت نمی‌دهم که این فشار چگونه است.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه