اسامی برندگان سومین قرعه‌کشی دارندگان کارت هواداری پرسپولیس

با همکاری باشگاه پرسپولیس و بانک‌شهر، ۱۲ برنده بلیت بازی پرسپولیس یا پیراهن پرسپولیس و کارت هدیه به حکم قرعه مشخص شدند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سومین قرعه‌کشی دارندگان کارت هواداری پرسپولیس برگزار و ۱۲ برنده جدید آن مشخص شدند.
این قرعه‌کشی همان‌طور که پیش از این اعلام شد؛ با همکاری باشگاه پرسپولیس و بانک‌شهر، مجری انحصاری صدور کارت هواداری، برگزار می‌شود. در جریان این قرعه‌کشی به نشانه این که هواداران یار دوازدهم تیم‌ها هستند، به حکم قرعه ۱۲ نفر برنده هدایای ویژه می‌شوند.
این قرعه کشی همچنین با حضور نماینده بازرگانی صدا و سیما به انجام رسید.
آرین سلطانی هریس، ایمان دریایی، ملیکا رجبیان، یاشار سمنگان، حسین آرام، داریوش همیانی، مهدی خوش‌صحبت، ریحانه قربانی، منیر رجب‌زاده، محمدرضا برومند قطب‌زاده، امیرعلی مرادی کشک‌آبادی و امیرعلی یزدانی بریس اسامی برندگان این قرعه‌کشی هستند.
کارت هدیه به هر 12 نفر تعلق گرفت که از سوی بانک شهر به نشانی آن‌ها ارسال می‌شود. برندگان همچنین می‌توانند برای دریافت بلیت بازی سرخپوشان ایران مقابل نساجی معوقه از هفته یازدهم با همراه داشتن کارت ملی خود تا ساعت ۱۲ روز پنج‌شنبه جاری (هفتم دیماه) به ساختمان مرکزی باشگاه مراجعه کنند.

شایان ذکر است کارت هواداری پرسپولیس که دریافت آن از طریق شعب بانک شهر در سراسر کشور و همچنین از درگاه اینترنتی این بانک به آسانی انجام می‌شود، در واقع یک کارت بانکی است. از این رو دریافت آن مستلزم پرداخت هیچ وجه اضافی نخواهد بود. این کارت از تمام مزایای کارت‌های بانکی همه بانک‌ها که به صورت روزمره در جامعه مورد استفاده قرار می‌گیرد و خدمات و تسهیلات ویژه‌ای که بانک شهر به مشتریان و دارندگان کارت‌های بانکی ارایه می‌دهد، بهره‌مند است. علاوه بر این موارد، دارندگان کارت هواداری پرسپولیس صادره از سوی بانک شهر از تخفیف‌ ۳۰ درصدی خرید بلیت بازی‌های خانگی پرسپولیس بهره‌مند هستند و به زودی تسهیلات و خدمات دیگری نیز برای هواداران دارنده این کارت، فعال خواهد شد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه