علیرضا بیرانوند: باید در گینس ثبت شود، این بازی را با VAR درآوردند

دروازه‌بان شماره یک فوتبال ایران گفت: با وی‌ای‌آر بازی را [برای استقلال] درآوردند و این بازی باید در گینس ثبت شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علیرضا بیرانوند با اشاره به اشتباهات داوری در بازی امشب، اظهار داشت: این دیدار، دیداری بود که بازی در دست ما بود. هواداران پرسپولیس و کسانی که این بازی را دیدند، باید به بازیکنان پرسپولیس افتخار کنند که در چنین بازی سنگینی می‌توانند بازی را کنترل کنند و پاس‌های زیاد می‌دهند. خداراشکر توانستیم استفاده کنیم و گل بزنیم.

وی ادامه داد: می‌توانستیم بازی را ببریم ولی متاسفانه روی یک صحنه غافلگیر شدیم. من قبل از بازی هم به بچه‌ها گفتم که شما تجربه دارید، بازی‌های آسیایی انجام دادیم و مراقب باشید که ویدیوچک آمده و امکان دارد VAR که برای اولین بار است در بازی داخلی انجام می‌شود یکسری تصمیمات بگیرد. این اتفاق هم افتاد.

دروازه‌بان پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما پس از بازی، صحنه‌ها را در رختکن دیدیم. خطایی که روی شهاب (زاهدی) شد، می‌توانست اخراج داشته باشد. VAR برای چنین چیزی است وقتی داور یک صحنه را نمی‌بینید.مثل صحنه‌ای که می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد. این بازی هم تمام شد و نمی‌توان به داوری هم ایراد گرفت. داوری بود که خودش هم تنها نبود و یک VAR در کنارش بود. متاسفانه پنالتی را گرفت و استقلال نیز که برای نباختن آمده بود، به نتیجه رسید. استقلال می‌خواهد با تیم‌های مدعی مثل پرسپولیس نبازد که به این هدفش رسید و تبریک می‌گویم. هواداران بازی خوبی دیدند. امیدوارم بتوانیم در دربی برگشت جبران کنیم.

دروازه‌بان پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگاری عنوان داشت: من گفتم که طولانی‌ترین VAR دنیا را باید VAR دربی نامگذاری کنیم. این اتفاق باید در کتاب گینس ثبت شود. هر اتفاقی که می‌افتاد 4-5 دقیقه صبر می‌کردند. یک صحنه‌ای که الان در رختکن دیدم، فکر کنم محمدرضا احمدی گزارشگر بازی بود که او زودتر از داور علاقه داشت که VAR برود. زودتر از داور می‌گفت که پنالتی بود و باید داور برود و چک کند. اینجوری گزارش کردن برای مردم خوشایند نیست. گزارشی بکنیم که مردم لذت ببرند و این اتفاق کار را برای خودت سخت‌تر می‌کند.

بیرانوند در خصوص اینکه آیا از توپ جمع کن ناراحت شده است، گفت: نه من از او عذرخواهی می‌کنم.

وی در خصوص حرکاتش در پایان بازی به سمت هواداران پرسپولیس اظهار داشت: بازی بود که با VAR درآورده شد. با هواداران خودمان بودم. به آنها گفتم که به بازیکنان افتخار کنند. این ویدیوچک همیشه وجود دارد، باید با ویدیوچک یک اتفاقی می‌افتاد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه