اوضاع تیم خوب است، بهتر هم می‌شود

مهدی ترابی: با سه صحنه مشکوک امتیاز ما پرید

بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس گفت: پنالتی درستی اعلام نشد. پنالتی ما را نگرفتند و بازیکن استقلال هم اخراج نشد و دو امتیاز پرید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی ترابی در پایان دربی امشب اظهار داشت: دو امتیاز از سه امتیازی که تا دقایق آخر دست مان بود با یک صحنه مشکوک از دست مان رفت. امیدوارم دیگر این اتفاق نیفتد و تا آخر بازیها تمرکزمان را حفظ کنیم.

وی در مورد اینکه آیا خودتان صحنه را دیدید یا خیر، گفت: هم آن صحنه و هم دو صحنه دیگر که روی شهاب پنالتی گرفته نشد و هم صحنه ای که امید حامدی فر باید اخراج می‌شد را دیدیم اما دیگر فایده ای ندارد. حالا بازی یک بر یک تمام شده و ما متضرر شده ایم.

وی ادامه داد: در صحنه ای هم که روی پیمان بابایی اتفاق افتاد اصلا نیازی به VAR نبود و در آخر هم پنالتی را گرفتند.

بازیکن پرسپولیس در مورد ادامه حضور VAR خاطرنشان کرد: اگر باشد بهتر است. باید به تصمیمات داور هم احترام گذاشت.
وی در مورد اوضاع پرسپولیس گفت: وضعیت خوبی داریم و یک بازی عقب افتاده داریم که اگر ببریم به رده دوم می آییم. در نیم فصل دوم هم قطعا بهتر از این عمل خواهیم کرد.

ترابی در مورد اینکه هواداران پس از باخت به الدحیل ناراحت بودند، گفت: آمدند و تشویق کردند و حق دارند اما ما هم در این ۸ سال سعی کردیم سر آنها را بالا نگهداریم و در این مدت ۶ جام در لیگ های مختلف کسب کرده‌ایم. قطعا دوباره تلاش می‌کنیم که به آنها جان هدیه بدهیم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه