به هواداران افتخار می‌کنیم آنها هم به این بازیکنان افتخار کنند

امید عالیشاه: با VAR هم اشتباه می‌کنند، شرم‌آور است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اصلا پنالتی نبود، بازیکن استقلال هم باید اخراج می‌شد. این که با VAR هم چنین صحنه‌هایی اشتباه می‌شود، شرم‌آور است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، امید عالیشاه بار دیگر با یکی از آن شوت‌های مرگ‌بار خود بلای جان استقلال شد، او در پایان بازی اظهار داشت: افتخار می کنیم که چنین هوادارانی را داریم. فکر می‌کنم؛ هواداران ما هم باید به بازیکنان تیم خود افتخار کنند که سنگ تمام گذاشتند. البته برخی مسایل واقعا دست ما نیست. این که با VAR هم در برخی از صحنه ها اشتباه کنند، به نظرم شرم آور است.

وی در ادامه افزود: در دقیقه 60 بازیکن حریف به خاطر خطا روی شهاب باید اخراج می‌شد. فکر می‌کنم در نیمه اول هم روی شهاب پنالتی اتفاق افتاد. پنالتی اعلامی هم که واقعا پنالتی نبود. با وی ای آر سخت نیست که این طور صحنه ها را بخواهند رسیدگی کنند و درست تصمیم بگیرند اما این طور نشد. من دست تک تک هواداران را می بوسم که ما را حمایت کردند.

عالیشاه در پاسخ به این سوال که داور خیلی با تاخیر چک می‌کرد و زمان بر شد، آیا به نظر شما زمان چک کردن وی ای آر داور نباید از بازیکنان جدا شود؟ گفت: شما یک چیزی را بگویید که سرجایش باشد.

وی در واکنش به این سوال که شما سه گل در دربی زده اید، در حال حاضر به عنوان یکی از بازیکنان دربی باز تیم پرسپولیس هستید، چه حسی دارید عنوان کرد: بحث دربی بازی نیست. کمک بچه ها نباشد آدم نمی‌تواند به تنهایی کاری کند. دوست داشتم این بازی با برد تمام شود، اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

عالیشاه در پاسخ به این سوال که آیا این گل شما قشنگ تر از دو گل قبلی بود یا خیر، گفت: من گل فینال حذفی را بیشتر دوست دارم.

وی در پاسخ به این سوال که خیلی از کارشناسان اعتقاد دارند؛ تیم پرسپولیس خوب تقویت نشده و باید در خط حمله تقویت شود، شما شرایط را چطور می‌بینید، گفت: تیمی که در آسیا بوده و شرایط خوبی داشته در آسیا طی سال های گذشته، باید بیشتر از این تقویت می شد اما این اتفاق رخ نداد. تیم باید طوری بسته شود که به نظرم بتواند حرفی برای گفتن در آسیا داشته باشد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه